Cenna porażka Westovii U-16

Mimo braków kadrowych trudne warunki postawił zespół Westovii u-16 renomowanemu przeciwnikowi zza miedzy z Akademii u-18. Pierwsza połowa to wyrównany bój przy prowadzeniu „Młodych żabek” 2:0, 3:1 i 4:3 kończąca się wynikiem 4:4. Druga połowa to brak szczęścia ze strony gości którzy cztery kolejne akcje kończyli na słupkach gospodarzy, natomiast Akademia konsekwentnie punktowała wychodząc na prowadzenie trzema, czterema bramkami. Swoim doświadczeniem Akademia dowiozła korzystny dla nich wynik do końca wygrywając zasłużenie 11:6. Była to jednak cenna porażka podopiecznych Mariusza Żaby, a dla niego samego świetny materiał do analizy.