Deichmann

Wyciąg z regulaminu:
– Regulaminowy czas trwania spotkania wynosi 2×10 minut z jednominutową przerwą i zmianą stron.
– Zespoły składają się z 5 zawodników w polu i bramkarza.
– Wznowienie piłki z autu wykonywane nogą, przy czym piłka musi utrzymać stały kontakt z nawierzchnią
– Wprowadzenie piłki do gry przez bramkarza dowolne przy czym piłka nie może przekroczyć linii
środkowej

 

Oficjalna strona: Deichmann Minimistrzostwa 2014 i Regulamin

 

Westovia Anglia U-11 – 2003 i młodsi
1. Oliwier Kolbusz
2. Dominik Szczerba
3. Szymon Sajdak
4. Conrad Sterling
5. Bartosz Biś
6. Kacper Kukla
7. Jakub Kaleta
8. Maksym Główczyk
9. Bartosz Topór
10. Nikoletta Borysiak
11. Bartosz Szatko

26 kwiecień – sobota:
9:00 Uroczyste otwarcie
9:30 Anglia – Austria
10:00 Anglia – USA
11:00 Anglia – Brazylia
12:00 Anglia – Ukraina
13:00 Anglia – Szwecja

10 maj – sobota
9:00 Anglia – Dania
10:00 Anglia – Ekwador
11:00 Anglia – Japonia
12:00 Anglia – Niemcy

24 maj – sobota
9:00 Anglia – Meksyk
10:30 Anglia – Norwegia

31 maj – sobota
10:00 Anglia – Portugalia
11:00 Anglia – Irlandia
12:00 Anglia – Peru

Westovia Anglia U-9 – 2005 i młodsi
1. Kacper Marszalik
2. Leszek Niewola
3. Tomasz Kozicki
4. Sebastian Koza
5. Antoni Klepacki
6. Szymon Jamróg
7. Piotr Półkoszek
8. Kacper Srebro
9. Oliwier Piwowarczyk
10. Krzysztof Osysko

26 kwiecień – sobota:
9:00 Uroczyste otwarcie
9:30 Anglia – Austria
10:30 Anglia – Brazylia
11:30 Anglia – Portugalia
12:30 Anglia – Szwecja

10 maj – sobota
9:30 Anglia – Meksyk
10:40 Anglia – Peru
11:35 Anglia – USA

17 maj – sobota
9:30 Anglia – Austria
10:30 Anglia – Brazylia
11:30 Anglia – Portugalia
12:30 Anglia – Szwecja

31 maj – sobota
9:30 Anglia – Meksyk
10:40 Anglia – Peru
11:35 Anglia – USA

 

Westovia Anglia U-7 – 2007 i młodsi
1. Filip Sysło
2. Filip Marszalik
3. Maciej Janicki
4. Daniel Ciężadło
5. Jakub Marzec
6. Leon Kukuś
7. Marcin Bargiel
8. Igor Barański

 

26 kwiecień – sobota:
9:00 Uroczyste otwarcie
9:30 Anglia – Brazylia
10:10 Anglia – Portugalia
10:50 Anglia – Włochy

10 maj – sobota
9:00 Anglia – Brazylia
9:40 Anglia – Portugalia
10:20 Anglia – Włochy

24 maj – sobota
9:00 Anglia – Brazylia
9:40 Anglia – Portugalia
10:20 Anglia – Włochy

14 czerwiec – sobota
9:00 Anglia – Brazylia
9:40 Anglia – Portugalia
10:20 Anglia – Włochy

Drużyny:
1 Tarnowska Akademia Piłkarska – BRAZYLIA
2 Tarnowska Akademia Piłkarska II – SZWECJA
3 RADŁOVIA Radłów – PORTUGALIA
4 WESTOVIA Tarnów – ANGLIA
5 LKS WOLANIA W. Rzędzińska I – MEKSYK
6 LKS WOLANIA W. Rzędzińska II – IRLANDIA
7 MOSiR TUCHÓW – USA
8 MKS TARNOVIA I – DANIA
9 MKS TARNOVIA II – PERU
10 ZKS UNIA TARNÓW I – NORWEGIA
11 ZKS UNIA TARNÓW II – JAPONIA
12 KS ISKRA TARNÓW I – AUSTRIA
13 KS ISKRA TARNÓW II – EKWADOR
14 AP BRZESKO – WŁOCHY

 

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Statystyki

stat4u