Déjà vu na MMP U-16

Westovia w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-14 odpadła w ćwierćfinale przegrywając czterema bramkami z Rekordem Bielsko Biała. W Mielcu podczas drugiego dnia finałów w kategorii U-16 tarnowski klub przeżył déjà vu i również dotarł do ćwierćfinału, gdzie napotkał drużynę z Bielska Białej. Zanim jednak nastąpił awans do tej fazy turnieju, „żabki” przegrały grupowe spotkanie, gdzie rywalem był obrońca tytułu Wisła Krakbet Kraków. Utytułowany przeciwnik okazał się lepszy i zasłużenie wygrał 6-1, a bramkę zdobył niezawodny na tych mistrzostwach Michał Kubis. Ten zawodnik wlał nadzieję we wspomnianym meczu ćwierćfinałowym, gdzie po fatalnym początku na tablicy pojawił się wynik 0-3. Przebudzenie tarnowian było efektowne i po golach Kubisa oraz Patryka Bezkostego było 3-2 i złapany kontakt. Gdy czas zmierzał do końca, wówczas przytrafił się kolejny gol i na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 2-4. Po przerwie, nic nie mająca do stracenia Westovia odkryła się, a rywale skrzętnie to wykorzystał zadając kolejne ciosy. Mecz zakończył się wynikiem 7-3 i podobnie jak młodsi koledzy muszą się zadowolić rywalizacją o miejsca 5-8. W najbliższym meczu kolejną przeszkodą będzie drużyna gospodarzy KF Stal Mielec.

Westovia U-16 vs Wisła Krakbet Kraków 1:6