Dobra gra cieszy najbardziej

Trzy spotkania rozegrały drużyny Westovii w sobotę, z czego jedno na wyjeździe, a dwa jako gospodarz na obiekcie przy ulicy Wojska Polskiego. Pierwsze zagrali trampkarze z drugiej grupy i podejmowali lidera z Ryglic. Niestety nie udało się zgromadzić punktów na swoim koncie, ale na pewno gry nie można się wstydzić. Rywale wychodzili za każdym razem na prowadzenie, ale nie mogli być pewni swego. Najpierw gola na 1-1 zdobył Jakub Burak, a później na 2-2 Krystian Sołtys, który wykorzystał rzut karny. Niestety w dalszej części gry, drużyna musiała radzić sobie bez jednego zawodnika, co ułatwiło zadanie rywalowi, który ostatecznie wygrał 4-2. Trampkarze z pierwszej grupy przystąpili do meczu z Zorzą Zaczarnie pewni swego, gdyż rywal dopiero stawia pierwsze piłkarskie kroki, co było widoczne na boisku. Od początku do końca drużyna Westovii prowadziła grę i powiększała przewagę. Swoją pierwszą bramkę zdobył Michał Radzik, choć nie do końca może być zadowolony, bo jeszcze obrońca starał się ją wybić i to on jako ostatni dotknął piłkę. Zmuszony do gry w polu Oliwier Piwowarczyk także zdobył swojego gola, a nawet dwa, plus zaliczył trzy asysty. Jego pierwsza bramka była nieprzeciętna, gdyż po centrze Adriana Kużdżała, ten wyskoczył w górę i głową skierował piłkę do siatki. Najładniejszego gola zdobył jednak Daniel Wójtowicz, który popisał się efektowną przewrotką. Jego wyczyn chciał powielić Tomasz Czapnik, ale piłka została zablokowana, z czego jednak skorzystał Wiktor Cegliński, który na tym poziomie po raz pierwszy trafił między słupki. Przypomnijmy, że ten zawodnik jest z rocznika 2007, co oznacza, że gra ze starszymi o trzy lata kolegami. Na listę strzelców wpisał się także Dawid Słota, Sebastian Koza, Igor Poznański i Jakub Soja, a ostatecznie padło trzynaście goli. Zdecydowanie mniej, bo tylko jeden padł w Ciężkowicach, gdzie po kilku dniach nastąpił rewanż w II lidze młodzików. Bardzo dobra gra i stwarzane sytuacje znów dają powód do zadowolenia, choć punktów z tego meczu nie ma. Dobra gra cieszy najbardziej i na tym należy bazować w kolejnych spotkaniach.

Westovia Tarnów – Zorza Zaczarnie 13:0
Bramki: Daniel Wójtowicz 2x, Dawid Słota, Sebastian Koza, Wiktor Cegliński 2x, Igor Poznański 2x, Jakub Soja 2x, Oliwier Piwowarczyk 2x, Michał Radzik

Westovia 2004: Kacper Srebro, Oliwier Piwowarczyk, Adam Kaczka, Bartłomiej Świder, Tomek Czapnik, Jakub Soja, Patryk Mleczko, Dawid Słota, Daniel Wójtowicz, Sebastian Koza, Igor Poznański, Adrian Kużdżał, Wiktor Cegliński, Michał Radzik oraz trener Paweł Soja.

Westovia Tarnów – Ryglice 2:4
Bramki: Jakub Burak, Krystian Sołtys

Westovia 2005: Jerzy Dusza, Igor Niemczura, Szymon Piechnik, Igor Janikowski, Mateusz Gryboś, Kacper Czarnowski, Dawid Kuczyński, Filip Cierpich, Tomasz Milówka, Jan Kawula, Jakub Burak, Jakub Świder oraz trener Robert Kozioł.

Ciężkowianka Ciężkowice – Westovia Tarnów 1:0

Westovia 2006: Piotr Półkoszek, Nikodem Świątek, Wojciech Wiejacki, Alan Ryś, Kacper Okoński, Paweł Ciemny, Filip Manijak, Mariusz Pawłowski, Bartłomiej Zieliński, Adrian Witek oraz trenerzy Bartłomiej Klepacki i Paweł Półkoszek.

2004
2005
2006

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Statystyki

stat4u