Dobre gry młodzików

O dużym pechu może mówić drużyna młodzików z rocznika 2009, która udała się na stadion Iskry Tarnów, by rywalizować o punkty w III lidze. Nie chodzi tutaj o brak dwóch czołowych strzelców, a raczej o fakt w jakim padła bramka dla gospodarzy. Do przerwy Westovia prowadziła po golu Patryka Kukułki i przewaga była widoczna. Rozgrywaliśmy piłkę i prowadziliśmy grę, ale brakowało trochę dynamiki w ofensywie, by móc jeszcze bardziej udokumentować dobrą grę. Pod koniec spotkania, po zagraniu bramkarza do obrońcy, na drodze stanął … stożek, a piłka zmieniła swój tor i wpadła pod nogi napastnika gości, a ten wyrównał stan rywalizacji i mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Młodziki 2009: Iskra Tarnów –  Westovia Tarnów 1-1
Bramki: Patryk Kukułka
_________________________________

Dość nieoczekiwanie gładko, Westovia 2010 wygrała wysoko swój pojedynek ligowy z Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Rywal plasuje się bowiem na szczycie rozgrywek i można było się spodziewać wyrównanej batalii. Prawdopodobnie problemy kadrowe sprawiły, że nie byli oni w stanie nawiązać równorzędnej gry, a do przerwy było już 5-0 po dwóch golach Tymona Piwowarczyka, dwóch Piotra Srebro oraz jednym Bartłomieja Rępały. Po zmianie stron tylko Dawid Porębski znalazł drogę do celu, a uczynił to dwukrotnie.

Młodziki 2010:  Westovia Tarnów – Football Academy Dąbrowa Tarnowska 7-0
Bramki: 2x Tymon Piwowarczyk, 2x Piotra Srebro, 2x Dawid Porębski, Bartłomiej Rępała