Druga lokata mimo porażki na koniec jesieni

We wtorek Westovia 2006 miała do rozegrania ostatni swój pojedynek w rozgrywkach II ligi młodzików rozgrywanych podczas rundy jesiennej. Teraz nastąpi reorganizacja i wkrótce się dowiemy, gdzie wystąpi ten zespół. Mimo wywalczonego awansu nie jest możliwe, aby w tej samej lidze wystąpiły dwa zespoły z jednego klubu. Jednakże I liga młodzików będzie liczyć dwie grupy i może się okazać, że nasz zespół zostanie zaproszony do drugiej grupy. Na ostateczną decyzję trzeba po prostu poczekać. Z uwagi na taką samą ilość punktów pomiędzy trzema zainteresowanymi zespołami walczącymi o drugą lokatę był idealny remis, więc o tym kto będzie wicemistrzem decydował bilans bramek, a tu nasz zespół okazał się najlepszy. Zaległy mecz z Unią Tarnów był więc praktycznie „o pietruszkę”, choć chęć zwycięstwa była. Niestety, ale po bardzo słabej grze przegrywamy zasłużenie 5:0, a w całym meczu oddaliśmy zaledwie jeden celny strzał w bramkę. Traciliśmy gole po fatalnych i prostych błędach w kryciu i gdyby nie bardzo dobra postawa w bramce Krzyśka Osysko, który wrócił po chorobie to wynik mógł być jeszcze wyższy.

Pomimo tej porażki jestem bardzo zadowolony po tej debiutanckiej rundzie w kategorii młodzików, gdyż wygraliśmy 8 meczy, a przegraliśmy tylko 3 i zakończyliśmy zmagania na bardzo dobrym drugim miejscu. Teraz trzeba tylko i aż bardzo solidnie przepracować okres jesienno zimowy i dobrze przygotować się do następnych rozgrywek – podsumował trener Paweł Kasprzyk.

Unia Tarnów- Westovia 5:0(1:0)

Westovia 2006: Krzysiek Osysko, Paweł Kozyra, Fabian Jasiak, Nikodem Świątek, Wojtek Wiejacki, Jakub Marchwica, Łukasz Radzik, Kacper Jurek, Wiktor Cegliński, Alan Ryś, Mariusz Pawłowski, Kacper Okoński, Filip Manijak i trenerzy Paweł Kasprzyk i Paweł Półkoszek.

Tabela i wyniki: Łączy Nas Piłka

Galeria: foto: Paweł Półkoszek/Jerzy Cegliński

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Statystyki

stat4u