Druga runda żaków i skrzatów

Do Ligi Małych Orłów w kategorii skrzat zgłosił się początkowo Glinik Gorlice, ale w ostatniej chwili wycofali się. To spowodowało, że w tej grupie pozostawałoby trzy zespoły, ale chcąc uniknąć takiej sytuacji TOZPN zaproponował zgłoszenie drugiego zespołu. Z tej propozycji skorzystał KS Metal Tarnów i Westovia Tarnów. Tym samym grupa złożona z pięciu drużyn przystąpiła do rywalizacji na stadionie Iskry Tarnów, gdzie gospodarze uzupełnili stawkę, a rywalizacja przebiegała na dwóch równoległych boiskach. W Westovii wystąpiło łącznie tuzin zawodników podzielonych na dwie równorzędne drużyny. Absolutnym debiutantami był Krzysztof Cholewa, Kryspin Mleczko i Wojciech Grzebieniowski, którzy już w pierwszym meczu cieszyli się wraz z kolegami strzelonymi bramkami. Ten ostatni ze względu na udział w Akademii Młodych Orłów nie mógł w ostatnim czasie uczestniczyć w treningach. Tak samo zresztą Adam Kubis oraz Kasjan Jadach, który wprawdzie zmienił barwy klubowe, ale bardzo chciał pograć ze swoimi kolegami, z którymi nie tak dawno trenował. Wszyscy gracze zasłużyli na ogromne brawa za postawę na boisku.

Ich starsi koledzy w kategorii żak również spisali się na medal, a tu także wystąpiły dwa zespoły. Zawodnicy z rocznika 2010 zagrali na obiekcie Metalu i tu gospodarze wykorzystali atut własnego boiska. Po wygranej z Błękitnymi nastąpił natomiast brak koncentracji i z pierwszej wygranej cieszył się zespół z Pleśnej. Dwa gole zdobył w tym dniu Szymon Lis i Marek Dobrowolski, a jeden Damian Filiński. Młodsi koledzy mieli podobne rezultaty i znów nie dali rady starszym zawodniczkom Tarnovii, a trener Tomasz Malec miał sentymentalny powrót na „stare śmieci”. W pojedynku z Błękitnym był remis, z Iskrą cieszyli się z wygranej, a wszystkie bramki w tym dniu zdobył niezawodny Bartek Górski. Te rezultaty z obu rozgrywek sprawiły, że obydwa zespoły awansowały do fazy rozgrywek w „grupach mocniejszych”, co z pewnością wszystkich cieszy.

Westovia 2012: Cegielski Gabriel, Halski Tobiasz, Kosiór Bruno, Kubis Adam, Malisiewicz Olaf, Ogonowski Franciszek, Patyk Franciszek, Szynal Szymon, Kryspin Mleczko, Wojciech Grzebieniowski, Krzysztof Cholewa, Kasjan Jadach  oraz trener Artur Koza.

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Bartek Górski, Tymon Piwowarczyk, Stasiu Kozik, Miłosz Witkowski, Kuba Baran, Adam Plewniak, Mikołaj Kleparski, Igor Janik oraz trener Tomasz Malec.

Westovia 2010: Dobrowolski Marek, Filiński Damian, Kot Karol, Rępała Bartłomiej, Soboń Mateusz, Lis Szymon, Podsiadło Arkadiusz, Srebro Piotr, Łoś Igor oraz trener Piotr Srebro.

 

2010
2011
2012

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Statystyki

stat4u