Finał Małej Ligi ostatnim akcentem sezonu

Oficjalne zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018 w naszym klubie miało miejsce w sobotę, ale ostatni akcentem był finałowy turniej Małej Ligi. Organizowana impreza przez ZKS Unię Tarnów została rozegrana w niedzielę i również była ona traktowana jako Dni Miasta Tarnowa. W rozgrywkach wzięły udział cztery zespoły Westovii, a jako pierwsi zagrali przedstawiciele rocznika 2011. Oni zagrali cztery spotkania, a rywami były cztery tarnowskie drużyny. Dwa z nich były reprezentowane przez gospodarzy, a stawkę uzupełnili Błękitni Tarnów i Football Academy Tarnów. Piękne i wyrównane pojedynki mogły się podobać, a jasno widać, że praca z najmłodszymi piłkarzami w tarnowskich klubach przynosi doskonałe efekty. W drużynie trenera Tomasza Malca widać było chęć do zdobywania goli i jak zwykle w każdym meczu te bramki padały ku uciesze licznej grupy zawodników. Niestety starsi zawodnicy nieco przestraszyli się pogody i dwie drużyny żaków były przetrzebione, a trenerzy Damian Chudyba i Piotr Srebro połączyli siły, przez co zawodnicy mogli cieszyć się z gry i strzelonych bramek. Również przedstawiciele rocznika 2008 mogą być dumnie ze swojego występu, choć jedno spotkanie powinno na długo być przez nich zapamiętane. Rozbrykani zawodnicy otrzymali od trenera wolną rękę na grę, przez co byli bardzo zagubieni i sromotnie przegrali. Ten aspekt wychowawczy podziałał jednak wzorowo, gdyż była to jedyna porażka w tym dniu. Ciężar zdobywania goli spoczął na kilu zawodnikach, a udźwignęli go Hubert Wałach, Michał Szczepański, Xavier Michoń i Bartosz Senderak. Pozostali gracze także spisali się na medal, a w każdym meczu walczyli z wielkim zaangażowaniem, czego efektem były doskonałe w tym dniu wyniki sportowe.

Westovia 2011: Bartek Górski, Niko Cisło, Miłosz Witkowski, Kuba Baran, Adam Dziemdziora, Maks Dropiński, Adaś Plewniak, Szymon Mietelski oraz trener Tomasz Malec.

Westovia 2009 i 2010: Maks Marszalik, Piotr Czura, Kaczmarczyk Alan, Molak Filip, Krystian Płachno, Piotr Srebro, Marek Dobrowolski, Szymon Lis, Mateusz Soboń oraz trenerzy Damian Chudyba i Piotr Srebro.

Westovia 2008: Łukasz Gomułka, Filip Tyrka, Xavier Michoń, Dawid Kaczmarczyk, Alan Szczerba, Hubert Wałach, Bartosz Senderak, Michał Szczepański, Gordian Gromniak, Marcel Knapik oraz trener Artur Koza.

Galeria – rocznik 2008

 

Galeria – fot. KS Błękitni Tarnów

Galeria – fot. Artur Gawle – www.tarnow.pl

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Statystyki

stat4u