Finały Ligi Orlików w sobotę

Najbliższy, piątkowy trening Orlików rozpocznie się o godz. 17:10, a zajęcia poprowadzi trener Michał Marzec. Będzie to ostatnie spotkanie przed bardzo ważnym sprawdzianem jakim są finały Ligi Orlików. Te rozgrywki odbędą się w Zbylitowskiej Górze od godz. 9:00.

HARMONOGRAM:
9.00 – Uroczyste otwarcie Finału Ligi Orlików
9.10 – Losowanie drużyn do grup wg Ligi Mistrzów
9.30 – Rozpoczęcie meczy grupowych ( 6 boisk )
11.30 – Przerwa na posiłek
12.00 – Faza finałowa ( boiska 1-4)
Faza pocieszenia ( boiska 5-6)
13.45 – Mecz finałowy
14.00 – Uroczyste zakończenie

KADRA:
1. Oliwier Kolbusz
2. Szajer Adrian
3. Kaleta Jakub
4. Kukla Kacper
5. Banaszek Jakub
6. Katra Kacper
7. Podstawski Patryk
8. Wylub Kacper
9. Rudziński Dominik
10. Przyłęcka Martyna
11. Bartosz Biś

Wszyscy muszą mieć ze sobą legitymacje szkolne!

Poniżej informacje podane przez Organizatora:

CEL TURNIEJU

– popularyzowanie gry w piłkę nożną wśród dzieci

– kształtowanie postaw aktywnego wypoczynku i rekreacji ruchowej

– uroczyste zakończenie rozgrywek ligi orlików sezonu 2012/2013

– propagowanie działalności Wydziału Piłkarstwa Młodzieżowego

– krzewienie idei fair-play

ORGANIZATOR

Wydział Piłkarstwa Młodzieżowego TOZPN przy współudziale: Urzędu Miasta Tarnowa,                 Firmy Handlowej Sport-Centrum w Tarnowie

Organizator zabezpiecza ekipom boisko, obsadę sędziowską, obsługę medyczną, nagrody, puchary oraz wodę mineralną i posiłek.

PATRONAT MEDIALNY:

MIEJSCE I TERMIN

BOISKO: Dunajec Zbylitowska Góra, ul. Sportowa 1

15 czerwca 2013 – sobota godz. 9:00 – otwarcie turnieju

Uroczyste zakończenie turnieju – godz. 14:15

REGULAMIN

Formuła turnieju zbliżona jest do rozgrywek Ligi Mistrzów. W zawodach uczestniczą chłopcy
i dziewczęta urodzeni w roku 2002 i młodsi, legitymujący się aktualnym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Zespoły występują w składach 6 osobowych ( 5 zawodników + bramkarz), maksymalna ilość zawodników zgłoszonych do turnieju wynosi 14 osób. W fazie pucharowej przy wyniku remisowym rozstrzygają 3 serie rzutów karnych. O awansie trzeciej drużyny z grupy decyduje: ilość punktów, różnica bramek, ilość strzelonych bramek. W przypadku identycznych dorobków, decyduje losowanie.  Zawodnicy winni posiadać zgodę lekarza na udział
w zawodach sportowych, odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na opiekunach drużyn. Czas gry wynosi  15 minut bez przerwy, turniej rozegrany zostanie zgodnie z przepisami PZPN w dostosowaniu do rozgrywek grup dziecięcych (m.in. przepis o spalonym nie obowiązuje, rzut karny z 7 metrów,).
W sprawach spornych wynikłych w trakcie trwania rozgrywek decydować będzie Organizator turnieju.

Opracował: Robert Antosz

GRUPA A

 

1 Paris Saint Germain
2 FC Porto
3 FC Spartak Moskwa
4 Manchester United

GRUPA B

 

1 Bayern Monachium
2 Arsenal Londyn
3 Olympiacos Pireus
4 FC Zenit Saint Petersburg

GRUPA C

 

1 Málaga CF
2 AC Milan
3 Schalke 04 Gelsenkirchen
4 RSC Anderlecht Bruksela

 

 

 

 

 

GRUPA D

 

1 Borussia Dortmund
2 Real Madryt
3 Ajax Amsterdam
4 Manchester City

GRUPA E

 

1 Juventus Turyn
2 Szachtar Donieck
3 Chelsea Londyn
4 Valencia CF

GRUPA F

 

1 FC Barcelona
2 Celtic FC Glasgow
3 Benfica Lizbona
4 Galatasaray SK

GRUPA  A  ( BOISKO 1)

1

2

3

4

 

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa A

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1 A
2 A
3 A
4 A

GRUPA  B ( BOISKO 2)

1

2

3

4

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa B

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1B
2B
3B
4B

 

GRUPA  C ( BOISKO 3)

1

2

3

4

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa C

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1C
2C
3C
4C

 

GRUPA  D ( BOISKO 4)

1

2

3

4

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa D

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1D
2D
3D
4D

 

GRUPA  E( BOISKO 5)

1

2

3

4

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa E

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1E
2E
3E
4E

GRUPA  F ( BOISKO 6)

1

2

3

4

MECZE

LP

logo

drużyna

logo

drużyna

wynik

1. 1 2
2. 3 4
3. 1 4
4. 2 3
5. 1 3
6. 2 4

 

Tabela końcowa grupa F

miejsce

drużyna

punkty

bramki

1F
2F
3F
4F

FAZA  POCIESZENIA

(Miejsce 17-24)

GRUPA  1       (Boisko nr 5)

Lp. Miejsce w grupie

NAZWA  DRUŻYNY

1.

3 .6

 
2.

B  4

 
3.

D  4

 
4.

F  4

 

 

 

HARMONOGRAM  MECZY

3.6  ……………………………………………  –   ………………………………………..  B 4              ……..-………..

D.4 …………………………………………….  –   ………………………………………..  F 4             ………-………..

3.6 …………………………………………….  –   …………………………………………  F 4             ………-………..

B.4 ……………………………………………  –   …………………………………………..  D 4          ……….-………..

3.6 ……………………………………………  –  …………………………………………… D 4           ……….-…………

B 4 …………………………………………..  –   …………………………………………… F 4            ………..-……….

 

TABELA  KOŃCOWA

1.        ……………………………………………………………………………………………………. (17-18)

2.        ……………………………………………………………………………………………………. (19-20)

3.        ……………………………………………………………………………………………………. (21-22)

4.        ……………………………………………………………………………………………………. (23-24)

 

FAZA  POCIESZENIA

(Miejsce 17-24)

GRUPA  2       (Boisko nr 6)

Lp. Miejsce w grupie NAZWA  DRUŻYNY
1.

3 .5

 
 2.  

A  4

   
 3.

 

C  4

 

   
4.

E  4

 

 

 

HARMONOGRAM  MECZY

 

3.5  ……………………………………………  –   ………………………………………..  A 4              ……..-………..

C.4 …………………………………………….  –   ………………………………………..  E 4             ………-………..

3.5 …………………………………………….  –   …………………………………………  E 4             ………-………..

A.4 ……………………………………………  –   ………………………………………….. C 4          ……….-………..

3.5 ……………………………………………  –  …………………………………………… C 4           ……….-…………

A 4 …………………………………………..  –   …………………………………………… E 4            ………..-……….

 

TABELA  KOŃCOWA

1.        ……………………………………………………………………………………………………. (17-18)

2.        ……………………………………………………………………………………………………. (19-20)

3.        ……………………………………………………………………………………………………. (21-22)

4.        ……………………………………………………………………………………………………. (23-24)

FAZA  FINAŁOWA

(Miejsce  1-16)

A.1  ………………………………………..  –  ………………………………………………………. 3.1   ..…..-………               B –  1

F.1  …………………………………………  –  ……………………………………………………… 3.2    ……..-……….             B –  2

B.1 …………………………………………  –   ……………………………………………………… 3.3    …….-………..            B –   3

E.1  ………………………………………..  –  ………………………………………………………. 3.4    …….-………..             B –  4

 

C.1  ………………………………………..  –  ………………………………………………………. A.2    ………-……….           B –  1

D.1  ………………………………………..  –  ………………………………………………………. E.2   ………-………..           B –  2

C.2  ………………………………………..  –  ……………………………………………………….. B.2   ………-………..         B –   3

D.2  ……………………………………….  –  ………………………………………………………..  F.2   ………-………..         B –   4

 

 

PRZEGRANI  Z  MECZY

(miejsce 9-16)

 

MECZ  1     A.1-3.1 …………………………………..  –  ……………………………….. F.1-3.2   ……..-………        B- 1

MECZ  2     B.1-3.3  ………………………………….  –   ………………………………. E.1-3.4   ……..-………       B – 2

MECZ  3    C.1-A.2  ………………………………….  –   ………………………………..  D.1-E.2 ……..-……….      B – 3

MECZ  4    C.2-B.2  ………………………………….  –  ………………………………… D.2-F.2  ……..-……….       B – 4

 

 

 

 

MIEJSCE  1 – 8

ZWYCIĘZCY Z MECZY

 

MECZ  5     A.1-3.1 …………………………………..  –  ……………………………….. F.1-3.2   ……..-………        B- 1

MECZ  6     B.1-3.3  ………………………………….  –   ………………………………. E.1-3.4   ……..-………       B – 2

MECZ  7    C.1-A.2  ………………………………….  –   ………………………………..  D.1-E.2 ……..-……….      B – 3

MECZ  8    C.2-B.2  ………………………………….  –  ………………………………… D.2-F.2  ……..-……….       B – 4

 

 

 

 

MIEJSCE  9 – 12

ZWYCIĘZCY Z MECZY

MECZ  1  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  2       …….-…………        B – 1

MECZ  3  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  4       …….-…………        B – 2

 

 

 

MIEJSCE  13 – 16

PRZEGRANI  Z MECZY

 

MECZ  1  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  2       …….-…………        B – 3

MECZ  3  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  4       …….-…………        B – 4

 

 

 

MIEJSCE  1 – 4

ZWYCIĘZCY Z MECZY

MECZ  5  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  6       …….-…………        B – 1

MECZ  7  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  8       …….-…………        B – 2

MIEJSCE  5 – 8

PRZEGRANI  Z MECZY

 

MECZ  5  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  6       …….-…………        B – 1

MECZ  7  ……………………………….. –  ………………………………………  MECZ  8       …….-…………        B – 2

 

 

 

FINAŁ

 

Z.  MECZ 5-6                                                                                    Z. MECZ 7-8

 

………………………………………………..    –   ………………………………………………………..

 

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Statystyki

stat4u