Finały Mistrzostw Polski U-16 już niebawem

W najbliższy piątek Westovia U-16 weźmie udział w turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. W dniach 1-3 w Mielcu tarnowianie będą rywalizować w fazie grupowej z Błękitnymi Kmicin i obrońcą tytułu Wisłą Krakbet Kraków. Westovia jest debiutantem na tej imprezie, lecz nie oznacza to, że nie powalczy o sprawienie niespodzianki. W eliminacjach zajęli bowiem drugie miejsce tuż za Sprinterem Kłaj, a przed UKS Sobek Kraków i AFT Hesed Tarnów.

W piątek, sobotę i niedzielę tarnowianie będą dojeżdżać na zawody, a kadrę drużyny stanowi trener Mariusz Żaba, kierownik Przemysław Barnaś, oraz zawodnicy: Król Hubert, Kubis Michał, Mądel Bartłomiej, Michałek Krzysztof, Noga Łukasz, Bezkosty Patryk, Sanok Tomasz, Płaczek Jakub, Till Alan, Sławiński Kamil, Ślęzak Igor, Wójcik Filip, Bury Przemysław i Kaczmarczyk Kamil oraz Artur Koza i Marek Nalepka.

Zawodnicy zobowiązani są do zabrania dowodu tożsamości, karty zdrowia, ochraniaczy, a także strojów, które otrzymali podczas eliminacji w Tarnowie.

Wyjazd w piątek o 9:30 – parking k. Biedronki, ul. Słoneczna.

HARMONOGRAM GIER MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W FUTSALU U-18

Mielec, dn. 1 – 3 marca 2013 roku

Piątek, 1 marca 2013 roku

10.30 Odprawa techniczna drużyn
mecz nr 1. 11.30 ŻTS Błękitni Kmicin – UKS Westovia Tarnów
mecz nr 2. 12.20 UKS CityZen Futsal Club Poznań – UKS Sprinter Kłaj
mecz nr 3. 13.10 Unisław Team Unisław – Góral Tryńcza
mecz nr 4. 14.00 SMS Słupsk – Heiro Rzeszów
mecz nr 5. 14.50 Wisła Krakbet Kraków – ŻTS Błękitni Kmicin
mecz nr 6. 15.40 Rekord Bielsko-Biała – UKS CityZen Futsal Club Poznań
mecz nr 7. 16.30 Gwiazda Ruda Śląska – Unisław Team Unisław
mecz nr 8. 17.20 KF Stal Mielec – SMS Słupsk
18.00 Oficjalne rozpoczęcie mistrzostw Polski

Sobota, 2 marca 2013 roku

mecz nr 9. 9.00 Wisła Krakbet Kraków – UKS Westovia Tarnów
mecz nr 10. 9.50 Rekord Bielsko-Biała – UKS Sprinter Kłaj
mecz nr 11. 10.40 Gwiazda Ruda Śląska – Góral Tryńcza
mecz nr 12. 11.30 FK Stal Mielec – Heiro Rzeszów
mecz nr 13. 12.20 grupa słabsza A3-B3
mecz nr 14. 13.10 grupa słabsza C3-D3
mecz nr 15. 14.00 ćwierćfinał: zwycięzca grupy A – drugi zespół grupy B
mecz nr 16. 14.50 ćwierćfinał: zwycięzca grupy B – drugi zespół grupy A
mecz nr 17. 15.40 ćwierćfinał: zwycięzca grupy C – drugi zespół grupy D
mecz nr 18. 16.30 ćwierćfinał: zwycięzca grupy D – drugi zespół grupy C
mecz nr 19. 17.20 grupa słabsza A3-C3
mecz nr 20. 18.10 grupa słabsza B3-D3

Niedziela, 3 marca 2013 roku

mecz nr 21. 9.00 półfinał: zwycięzca meczu nr 15 – zwycięzca meczu nr 17
mecz nr 22. 10.00 półfinał: zwycięzca meczu nr 16 – zwycięzca meczu nr 18
mecz nr 23. 11.00 miejsca 5-8: przegrany meczu nr 15 – przegrany meczu nr 17
mecz nr 24. 11.50 miejsca 5-8: przegrany meczu nr 16 – przegrany meczu nr 18
mecz nr 25. 12.40 grupa słabsza A3-D3
mecz nr 26. 13.30 grupa słabsza B3-C3
mecz nr 27. 14.20 mecz o miejsca 7-8: przegrany meczu nr 23 – przegrany meczu nr 24
mecz nr 28. 15.10 mecz o miejsca 5-6: zwycięzca meczu nr 23 – zwycięzca meczu nr 24
mecz nr 29. 16.00 mecz o miejsca 3-4: przegrany meczu nr 21 – przegrany meczu nr 22
mecz nr 30. 17.00 mecz finałowy: zwycięzca meczu nr 21 – zwycięzca meczu nr 22
18.00 Oficjalne zakończenie mistrzostw



Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statystyki

stat4u

Westovia TV