Harmonogram gier MMP U-16 w Mielcu

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Westovia w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 rozgrywanych w Mielcu rozegra swoje spotkania w grupie „A” wraz obrońcą tytułu Wisłą Krakbet Kraków, oraz ŻTS Błękitni Kmicin. To właśnie z tymi drugimi przyjdzie nam rywalizować w meczu otwarcia w piątek 1 marca o 11:30.

HARMONOGRAM GIER MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W FUTSALU U-18
Mielec, dn. 1 – 3 marca 2013 roku

Piątek, 1 marca 2013 roku

10.30 Odprawa techniczna drużyn
mecz nr 1. 11.30 ŻTS Błękitni Kmicin – UKS Westovia Tarnów
mecz nr 2. 12.20 UKS CityZen Futsal Club Poznań – UKS Sprinter Kłaj
mecz nr 3. 13.10 Unisław Team Unisław – Góral Tryńcza
mecz nr 4. 14.00 SMS Słupsk – Heiro Rzeszów
mecz nr 5. 14.50 Wisła Krakbet Kraków – ŻTS Błękitni Kmicin
mecz nr 6. 15.40 Rekord Bielsko-Biała – UKS CityZen Futsal Club Poznań
mecz nr 7. 16.30 Gwiazda Ruda Śląska – Unisław Team Unisław
mecz nr 8. 17.20 KF Stal Mielec – SMS Słupsk
18.00 Oficjalne rozpoczęcie mistrzostw Polski

Sobota, 2 marca 2013 roku

mecz nr 9. 9.00 Wisła Krakbet Kraków – UKS Westovia Tarnów
mecz nr 10. 9.50 Rekord Bielsko-Biała – UKS Sprinter Kłaj
mecz nr 11. 10.40 Gwiazda Ruda Śląska – Góral Tryńcza
mecz nr 12. 11.30 FK Stal Mielec – Heiro Rzeszów
mecz nr 13. 12.20 grupa słabsza A3-B3
mecz nr 14. 13.10 grupa słabsza C3-D3
mecz nr 15. 14.00 ćwierćfinał: zwycięzca grupy A – drugi zespół grupy B
mecz nr 16. 14.50 ćwierćfinał: zwycięzca grupy B – drugi zespół grupy A
mecz nr 17. 15.40 ćwierćfinał: zwycięzca grupy C – drugi zespół grupy D
mecz nr 18. 16.30 ćwierćfinał: zwycięzca grupy D – drugi zespół grupy C
mecz nr 19. 17.20 grupa słabsza A3-C3
mecz nr 20. 18.10 grupa słabsza B3-D3

Niedziela, 3 marca 2013 roku

mecz nr 21. 9.00 półfinał: zwycięzca meczu nr 15 – zwycięzca meczu nr 17
mecz nr 22. 10.00 półfinał: zwycięzca meczu nr 16 – zwycięzca meczu nr 18
mecz nr 23. 11.00 miejsca 5-8: przegrany meczu nr 15 – przegrany meczu nr 17
mecz nr 24. 11.50 miejsca 5-8: przegrany meczu nr 16 – przegrany meczu nr 18
mecz nr 25. 12.40 grupa słabsza A3-D3
mecz nr 26. 13.30 grupa słabsza B3-C3
mecz nr 27. 14.20 mecz o miejsca 7-8: przegrany meczu nr 23 – przegrany meczu nr 24
mecz nr 28. 15.10 mecz o miejsca 5-6: zwycięzca meczu nr 23 – zwycięzca meczu nr 24
mecz nr 29. 16.00 mecz o miejsca 3-4: przegrany meczu nr 21 – przegrany meczu nr 22
mecz nr 30. 17.00 mecz finałowy: zwycięzca meczu nr 21 – zwycięzca meczu nr 22
18.00 Oficjalne zakończenie mistrzostw

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Statystyki

stat4u