Hiszpania U-11 z medalami na zakończenie Deichmann Cup

W dniu 4 czerwca zakończyliśmy turniej o nazwie Daichmann Cup 2017. Drużyna Westovii 2007/ Hiszpanii u 11 zjawiła się w komplecie o godz. 8.15 . Rozpoczęliśmy dzień od malowania twarzy w barwach reprezentacji Hiszpanii, dorośli i dzieci, wszyscy przygotowywali się na ostatni dzień zmagań. Następnym punktem był przemarsz wszystkich reprezentacji, a po tej uroczystości przystąpiono do zmagań piłkarskich. Nasza drużyna w pierwszym pojedynku zmierzyła się z reprezentacją Australii. Szybko stracony gol podłamał naszych chłopców, ale walczyli dzielnie. W bramce Szymon Złotnicki wyczyniał „cuda” i obronił nawet rzut karny. Gdy wydawało się, że przegramy, ostatnią akcję meczu wykończył Kornel Kukliński i remisujemy 1:1. Ale to nie koniec emocji i czas na dogrywkę. Niestety tracimy dwa gole i odpadamy z dalszej rywalizacji. Na zakończenie gramy jeszcze finał pocieszenia z reprezentacją USA. Podłamani zawodnicy do przerwy przegrywają 3:0, ale druga połowa przynosi przełamanie i w regulaminowym czasie remisujemy 3:3. Dogrywka i dokładamy kolejne 3 bramki. Mecz kończy się wynikiem 6:3 dla drużyny Hiszpanii i w końcu na twarzach zawodników pojawia się uśmiech. Bramki w tym meczu zdobywają: Maks Jagiełło, 2 -Szymon Złotnicki, 2- Kornel i Szymon Bilski. Kończymy turniej ceremonią wręczania medali i dyplomów. Najlepszym strzelcem drużyny Hiszpanii został Szymon Bilski – zdobywca 21 bramek. Natomiast Piotr Maziarka został uhonorowany przez trenerów pucharem FAIR PLAY za swoja postawę na boisku, jak też poza nim. W tym miejscu należy podziękować wszystkim rodzicom, którzy kibicowali, robili zdjęcia, czy malowali twarze, a są to: Iwona i Piotr Brożek, Katarzyna Kuklińska, Agnieszka Wawrzkiewicz, Tomasz i Jolanta Maziarka, Monika i Marcin Nowak,Joanna i Robert Złotnicki,Angelika Bilska, Paweł Bargiel , Michał Jagiełło i Dariusz Kaczmarczyk.

Na zaproszenie trenerów naszym towarzyszyli: Carles Puyol i Fernando Torres 🙂