Informacje o treningach i turniejach

Nie po raz pierwszy deszczowa pogoda popsuła plany i podobnie rzecz ma się w ostatnim czasie. W czwartek i piątek zostały odwołane treningi, a w sobotę odwołany turniej Deichmann Cup 2014 dla kat. U-9 i U-11. Poniżej podajemy rozkład zajęć w najbliższym czasie:

Orliki i młodziki
16.05 piątek – trening odwołany

17.05 sobota
* Deichmann Cup U-11 – turniej odwołany (ze względu na zalane boisko i budynek klubowy te rozgrywki będą przeniesione na inny obiekt)
* turniej rocznika 2004 w Pleśnej godz. 14:30 – trener Piotr Kolbusz

19.05 poniedziałek – trening 2h (godz. 16:00 – 18:00)

21.05 – środa – trening 16:00 – 17:00

22.05 czwartek – Liga Orlików – Dąbrowa Tarnowska 16:00

Żaki
17.05 sobota – Deichmann Cup U-9 – turniej odwołany (ze względu na zalane boisko i budynek klubowy te rozgrywki będą przeniesione na inny obiekt)

19.05 poniedziałek – Liga Żaków: Dąbrowa Tarnowska, godz. 16:00 – 18:30

* Orlik os. Westerplatte w DT – Trenerzy: Michał Marzec i Bartłomiej Klepacki, zawodnicy: Firszt Maciej, Jamróg Szymon, Klepacki Antoni, Koza Sebastian, Kozicki Tomasz, Mleczko Patryk, Niewola Leszek, Patro Eryk, Piwowarczyk Oliwier, Regiec Maksymilian, Srebro Kacper, Wójtowicz Daniel

* Orlik k. basenu w DT – Trenerzy: Bartłomiej Kryczek i Paweł Półkoszek, zawodnicy: Folta Kacper, Galas Bartłomiej, Gryboś Mateusz, Grzeszczuk Jakub, Kurowski Michał, Marchwica Jakub, Marszalik Kacper, Maziarka Filip, Niemczura Igor, Cegliński Wiktor, Osysko Krzysztof, Półkoszek Piotr, Radzik Łukasz, Tomaszowicz Piotr, Wojtanowski Wiktor, Dziedziniewicz Mateusz, Siemek Maksymilian, Stono Kacper, Kopacz Hubert

 

Skrzaty
17.05 sobota – Deichmann Cup U-7 – turniej odbędzie się na Hali OKU, ul. Chemiczna od godz. 9:00

19.05 poniedziałek – mecz towarzyski z Unią Tarnów – godz. 17:30 na orliku SP 20 ul. Zbylitowska
Kadra: Barański Czychur Igor, Bargiel Marcin, Bąk Adrian, Bąk Kamil, Bień Miłosz, Burzawa Karol, Ciężadło Daniel, Dzieński Filip, Dziubak Adrian, Dziubak Mateusz, Folta Karol, Fox Michał, Golema Filip, Góral Sławomir, Jagiełło Maksymilian, Janicki Maciej, Kukuś Leon, Latawski Szymon, Maciaszek Wojciech, Marszalik Filip, Maziarka Piotr, Odbierzychleb Gabriel, Podsiadło Mikołaj, Pokidan Mateusz, Praski Tomasz, Romanowski Kamil, Romanowski Michał, Siwiec Szymon, Sysło Filip, Tomaszowicz Patryk, Wójcik Patryk, Marzec Jakub

zaki-deichmann

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Statystyki

stat4u