Młodziki po raz drugi w Lidze Halowej

Wstępnie Westovia zgłosiła dwa zespoły do Halowej Ligi Młodzików i w niedzielę, 31 stycznia miało dojść do wewnętrznego spotkania obu ekip. Ostatecznie jednak ze względu na małą ilość zawodników w tej grupie udało się zebrać jedynie jedną kadrę, a w miejsce Westovii II udział wzięła Radłovia.To właśnie z nimi przyszło naszym młodym graczom rywalizować na wstępie tych zawodów. Mocno rozkojarzeni zawodnicy szybko zostali skarceni i w pełni zasłużenie ulegli kolegom z Radłowa 0-2. Jeszcze gorzej było w meczu z Dąbrovią, kiedy rywal przez niemal cały mecz rozgrywał piłkę na naszej połowie i kontrolował przebieg wydarzeń. W końcówce jednak Tomasz Kozicki wykorzystał nadarzającą się okazję i mecz zakończył się porażką 1-4. Trener Bartłomiej Klepacki zabrał drużynę do szatni i porozmawiał, żeby się koncentrowali na grze w piłkę nożną, a nie na popularnym CS-ie. Poskutkowało to zdecydowanie lepszą grą, a i wyniki były o wiele lepsze. Znów Tomcio zdobył swoją bramkę, a tym razem pokonał bramkarza KS Łękawica, dając tym samym pierwszy punkt w tym dniu. Taki sam wynik padł z Omegą Rzuchowa, a tu na listę strzelców wpisał się Adrian Kużdżał, popisując się pięknym strzałem. W ostatnim meczu nastąpiła pełnia szczęścia, a zwycięstwo 4-0 nad  Dąbrovią II było dobrym podsumowaniem ich możliwości. Strzał Daniela Wójtowicza ze swojej połowy zaskoczył wysuniętego bramkarza, później Jakub Soja, Tomek Kozicki i Sebastian Koza przyczynili się do efektownego zwycięstwa. Następna, a zarazem ostatnia eliminacja w sobotę 13 lutego na hali TOSiRu, ul. Krupnicza w Tarnowie.

Westovia – Radłovia 0-2
Westovia – Dąbrovia 1-4 (Tomasz Kozicki)
Westovia – Łękawica 1-1 (Tomasz Kozicki)
Westovia – Omega Rzuchowa 1-1 (Adrian Kużdżał)
Westovia – Dąbrovia II 4-0 (Daniel Wójtowicz, Jakub Soja, Sebastian Koza, Tomasz Kozicki)

Westovia: Oliwier Piwowarczyk, Artur Tajchner, Leszek Niewola, Adrian Kużdżał, Sebastian Koza, Antoni Klepacki, Daniel Wójtowicz, Tomasz Kozicki, Jakub Soja oraz trener Bartłomiej Klepacki.