Młodziki po raz drugi w lidze TOZPN

Po raz drugi w sezonie zimowym zaprezentowali się młodziki prowadzeni przez trenera Roberta Kozioła. Halowa Liga TOZPN rozgrywana jest na hali sportowej TOSiR, ul. Krupnicza, a rywalami były tarnowskie drużyny Metalu i Błękitnych oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Okocimski Brzesko. W pierwszym meczu Westovia zmierzyła się z drugim zespołem Metalu, gdzie od pierwszej do ostatniej minuty miała przewagę, co przełożyło się na 3 bramki, a zdobyli je Szymon Rogóż, Jakub Świder i Igor Niemczura. W drugim meczu również zaczęło się od przewagi optycznej, ale to Błękitni zdobyli dwa gole i w dalszej części meczu Westovia musiała gonić wynik. Zawodnicy nie odpuszczali, ale rywal cofnął się na własną połowę plus dobra postawa bramkarza, co nie pozwoliło na trafnie bramki i więcej goli już nie było. Później z faworyzowaną Termaliką Bruk-Bet nie udało się zdobyć gola, a rywale aż cztery razy to uczynili i zasłużenie wygrali tą potyczkę. W ostatnim meczu z drużyną Okocimskiego II na samym początku po ładnym strzale Patryka Mleczko Westovia wychodzi na prowadzenie. W dalszej części meczu przewaga tarnowskich zawodników rośnie, gdzie kilka sytuacji ma Szymon Rogóż, Szymon Piechnik i Igor Janikowski, ale piłka nie mogła wpaść do bramki. Pod koniec meczu Okocimski wychodzi z kontrą i trafia na 1:1. Po wznowieniu Westovia miała sytuację, którą rozpoczął Mleczko podając do Piechnika, ale ten w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza i pojedynek kończy się podziałem punktów.

Westovia 2005: Jerzy Dusza, Iga Chrząszcz, Kacper Czarnowski, Mateusz Gryboś, Igor Janikowski, Dawid Kuczyński, Patryk Mleczko, Igor Niemczura, Szymon Piechnik, Szymon Rogóż, Jakub Świder.