Pierwsze halowe potyczki orlików

Jeszcze nie opadły emocje związane z turniejem Mikołajkowym, a nazajutrz rocznik 2009 i 2008 zameldował się na Lidze Halowej organizowanej przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Tylko w jednym meczu orlikom młodszym udało się wygrać, ale trzeba zaznaczyć ich bardzo dobrą postawę. Trener Damian Chudyba był bardzo zadowolony z czynionych postępów przez swoich podopiecznych, a kadra zespołu zostaje regularnie zmieniana. Po raz pierwszy w rozgrywkach wystąpili bracia Mateusz i Karol Kawik, Alan Czupryna, Oliwier Skowron i Piotr Kuczek. Ci dwaj ostatni okrasili swój pierwszy występ golem, a oprócz nich do bramki przeciwnika piłkę kierowali także Piotr Czura i Marcel Sikorski. Minimalne porażki powodują, że już są coraz bliżej starszych przeciwników i wkrótce będą jeszcze bardziej niewygodni dla rywali.

Cztery mecze i komplet zwycięstw, a bilans bramek to 15 strzelonych i jedna stracona, taką wizytówką mogą się natomiast pochwalić starsi zawodnicy. Znów na bramce świetnie zagrał Filip Jarmuła, a w roli obrońców wcielili się Hubert Walach i Emil Onik. O sile ofensywnej stanowili Adrian Solarz, Dawid Kaczmarczyk, Emanuel Tyka i Gordian Gromniak. Bardzo udane zawody we wszystkich formacjach, dzięki czemu należy pochwalić cały zespół, a zaangażowanie i współpraca na boisku i poza nim była wzorowa. W wolnych chwilach nasi zawodnicy kibicowali Metalowi Tarnów, a Metal – Westovii.

Wyniki rocznika 2008:
Westovia – Błekitni 4:0 (2x Hubert Walach, 2x sam. przy asyście Gordiana Gromniaka i Adriana Solarza)
Metal – Westovia 0:6 (3x Emanuel Tyka, Hubert Wałach, Gordian Gromniak, Adrian Solarz)
Iskra – Westovia 1:2 (sam. i Hubert Wałach)
Lisek Lisia Góra – Westovia 0:3 (2x Dawid Kaczmarczyk, Adrian Solarz)

Westovia 2008: Filip Jarmuła, Hubert Walach,Emil Onik, Adrian Solarz, Dawid Kaczmarczyk, Emanuel Tyka i Gordian Gromniak.

Westovia 2009: Kaczmarczyk Alan, Czura Piotr, Kukułka Patryk, Marszalik Maks, Sikorski Marcel, Skowron Oliwier, Kulig Miłosz, Kawik Mateusz, Kawik Karol, Czupryna Alan, Babiarz Krzysztof, Piotrek Kuczek.

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu

Kalendarz

Luty 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Statystyki

stat4u