Bij mistrza – tak rzecze znane porzekadło i wiedzieliśmy, że mecz z PRO-FISem musimy po prostu wygrać. Plna został wykonany w stu procentach, gdyż zwycięstwo 6-1 było przekonywujące i choć rywale dzielnie się bronili to nie zdołali zdobyć punktów. Na początku pierwszej połowy broniący tytułu „księgowi” mogli dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, ale czujny jak zwykle w bramce był Paweł Kasprzyk. Później ataki narastały, aż w końcu wynik otworzył Paweł Żaba strzałem głową. Jeszcze przed przerwą sprytnym strzałem z dystansu popisał się Roger Radliński i do przerwy dwubramkowa przewaga. W drugiej części Witold Szczurek, Marek Nalepka i dwukrotnie Tomasz Barczak (zdj) pokonali bramkarza rywali, przy ich jednej zdobyczy pozwolił na pewne zwycięstwo i fotel lidera.

Westovia Okna Pawłowski – PRO-FIS 6-1