Przełamanie w wielkim stylu

Przed ostatnim w tej rundzie spotkaniem z Tad-Budem tylko jeden zawodnik nie zdobył gola w tej rundzie. Witold Szczurek przełamał się i to w wielkim stylu, gdyż zaliczył hattricka i uratował remis.  Po pierwszych spokojnych minutach w końcu padła bramka i to niestety nie dla nas. Na domiar złego równo z kończącą pierwszą połowę syreną straciliśmy drugiego gola. Po przerwie zaatakowaliśmy efektem czego były faule, a świetnym egzekutorem okazał się Żmija. Najpierw wykorzystał rzut wolny, a później gdy przegrywaliśmy 3-1 zdołał wykorzystać dwa karne przedłużone w ostatniej minucie meczu. Sukces połowiczny zważywszy na przebieg meczu, choć przed meczem liczyliśmy na pełną pulę.

Westovia Okna Pawłowski – Tad-Bud 3-3
Westovia: Jakub Niziołek, Artur Koza, Paweł Węgrzyn, Tomasz Barczak, Szymon Adamski, Paweł Żaba, Marek Nalepka, Witold Szczurek i Paweł Kukuś.