Trampkarze na hali z jedną wpadką

Druga seria Ligi Halowej TOZPN była pierwszą dla rocznika 2005, a w swoim pierwszym meczu stoczyli bój z … Westovią 2006. Gol Adrian Kochniarczyka okazał się jedynym w tym meczu i starsi zawodnicy pewnie siebie przystąpili do dalszych gier i Wolania Wola Rzędzińska zagrała rewelacyjne spotkanie wykorzystując wszystkie, nawet najmniejsze błędy i w pełni zasłużenie wygrała. Wynik 7-0 na korzyść rywala wydaje się być bardzo wysoki, ale ostatnie gole to był efekt próby wycofania bramkarza. Z drugą drużyną tego samego klubu nie było już wpadki, a szybko Tomasz Milówka zdobył pierwszego gola, później wpadła druga bramka, a rywale w ostatniej chwili popisali się skuteczną akcją. W kończącym zmagania meczu znów Adi popisał się skutecznością, dwukrotnie lokując piłkę w siatce, a Sebastian Koza ustalił wynik meczu z LUKS Skrzyszów na 3-0.

Ta wewnętrzna porażka zawodników z rocznika 2006 była bodźcem do świetnego występu w dalszych grach, a cała drużyna zagrała wyśmienicie. Już w meczu z Tarnovią było widać zaangażowanie, a pierwszoplanową postacią był najmniejszy zawodnik na parkiecie Wojciech Wiejacki. To jego akcje plądrowały szeregi Tarnovii i najpierw popisał się wyłożoną piłką do Mateusza Grybosia, który wsparł młodszych o rok kolegów, a później on sam ustalił wynik meczu. W drugim występie Wolania była pewna siebie, że skoro ograła starszych to z młodszymi nie będzie problemów. A jednak nie, bo Kacper Okoński zdobył pięknego gola z rzutu wolnego i niemal do samego końca rywal nie potrafił znaleźć sposobu na świetnego Oliwiera Piwowarczyka. Mały błąd dał im jednak możliwość doprowadzenia do remisu, co i tak było sporą niespodzianką. W meczu z Tuchovią nie było widać żadnej przewagi fizycznej, a decydowały walory techniczne, a w tym elemencie trampkarze 2006 okazali się lepsi, a popularny Lewy zdobyła dwa decydujące trafienia.

WESTOVIA II – WESTOVIA I 0:1 ( Adrian Kochniarczyk⚽)
WESTOVIA II – TARNOVIA 2:0 ( Wojciech Wiejacki⚽, Mateusz Gryboś ⚽)
WESTOVIA I – WOLANIA II W.Rz 0:7
WOLANIA II W.Rz – WESTOVIA II 1:1 (Kacper Okoński⚽)
WESTOVIA I – WOLANIA I W.Rz 2:1 ( Tomasz Milówka ⚽ , Adrian Kochniarczyk ⚽)
WESTOVIA II – TUCHOVIA 2:0 ( Kacper Okoński ⚽,⚽)
WESTOVIA I – LUKS 3:0 (Sebastian Koza ⚽, Adrian Kochniarczyk ⚽,⚽)

Westovia: Kacper Srebro, Oliwier Piwowarczyk, Paweł Ciemny, Filip Cierpich, Kacper Okoński, Mateusz Gryboś, Piotr Półkoszek, Wojciech Wiejacki, Jan Kawula, Adam Kaczka, Dawid Kuczyński, Mariusz Pawłowski, Kacper Czarnowski, Adrian Kochniarczyk, Daniel Wójtowicz, Sebastian Koza, Szymon Jamróg, Tomasz Milówka.

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Statystyki

stat4u