Trampkarze na koniec sezonu z kompletem

Trampkarze Westovii z rocznika 2008 na koniec sezonu przypieczętowali awans do III ligi z kompletem. Mowa tutaj nie tylko o komplecie nowych strojów, ale także komplecie punktów w tym meczu, a także w całym minionym sezonie. W niedzielne przedpołudnie, drużyna udała się do Łękawicy w roli faworyta i w pełni to zaprezentowali. „Weszliśmy dobrze w mecz i mieliśmy optyczną przewagę. Rywal miał w swoich szeregach dwóch zawodników, z którymi mieliśmy drobne problemy, jednak nie pozwalaliśmy im za wiele. Pierwsza część była bardzo dobra, a nasza gra przyniosła cztery trafienia.” – komentował trener Paweł Soja.

Pierwszą bramkę zdobył Piotrek Nowak po prostopadłym podaniu Łukasza Gomułki. Ta sama para dała drugiego gola, a na 3:0 podwyższa Dawid Kaczmarczyk. Jeszcze przed przerwą Piotrek skompletował hattrick, ale szybko po przerwie tracimy koncentrację i dwie bramki. Ta sytuacja szybko się jednak zmieniła, bo Piotr Czura, a następnie dwukrotnie Eman Tyka wpisywali się na listę strzelców i w taki sposób drużyna zakończyła ligowe zmagania.

IV liga trampkarzy: Wyniki i tabela

Trampkarze 2008: KS Łękawica – Westovia Tarnów 2-7
Bramki: 3x Piotr Nowak, Dawid Kaczmarczyk, 2x Eman Tyka, Piotr Czura