Treningi, turnieje, liga

Koniec ferii zimowych oznacza kolejny etap rozwoju naszych dzieci na sportowo. Już jutro, w sobotę rozegrany będzie turniej na pożegnanie zimowej laby, a od poniedziałku wszystko wraca do starego harmonogramu zajęć.Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące danej grupy:

__________________________________________________________

Młodziki – 2003/2004 – trener Bartłomiej Klepacki

30.01 – godz. 17:00 – 19:00 – Turniej, SP 23
31.01 – godz. 11:50 – 15:30 – Halowa Liga Młodzików, Hala TOSiR (DĄBROVIA D.T. I i II, ŁĘKAWICA I, OMEGA RZUCHOWA, MGAS RADŁÓW)
6.02 – godz. ? – Turniej im. Barwińskiego, Hala Jaskółka (tylko 2005)
13.02 – godz. 13:20 – 15:30 – Halowa Liga Młodzików, Hala TOSiR (- ISKRA II, WOLANIA, ŁĘKAWICA II, TAP I)

Treningi: HALA JASKÓŁKA
poniedziałek – godz. 16:45 – 18:00
środa – godz. 19:15 – 20:30

__________________________________________________________

Orliki – 2005 – trener Konrad Fryś

30.01 – godz. 15:00 – 17:00 – Turniej, SP 23
7.02 – godz. 11:00 – 12:30 – Halowa Liga Orlików, Hala Tuchów (MOSIR Tuchów II, UKS Pleśna, LUKS Skrzyszów)

Treningi: HALA SP 23 – os. Legionów
wtorek – 19:45 – 21:00
czwartek – 19:45 – 21:00

__________________________________________________________

Orliki – 2006 – trener Paweł Kasprzyk 

30.01 – godz. 13:00 – 15:00 – Turniej, SP 23
7.02 – godz. 12:30 – 14:00 – Halowa Liga Orlików, Hala Tuchów (Dunajec Zbylitowska Góra, LUKS Skrzyszów II, Ciężkowianka Ciężkowice) – grupa pierwsza
7.02 – godz. 11:00 – 12:30 – Halowa Liga Orlików, Hala Tuchów (Wolania Wola Rzędzińska, Nowa Jastrząbka, Błękitni Tarnów) – grupa druga
20.02 – godz. ? – Turniej Jasło

Treningi: HALA SP 23 – os. Legionów
wtorek – 18:45 – 20:00
czwartek – 18:45 – 20:00

__________________________________________________________

Żaki – 2007 – trener Marek Nalepka

30.01 – godz. 11:00 – 13:00 – Turniej, SP 23
14.02 – godz. 10:30 – 13:00 – Halowa Liga Orlików, Hala Tuchów (Rozwój Szerzyny, LUKS Skrzyszów, UKS Pleśna, Wolania Wola Rzędzińska)
20.02 – godz. 9:00 – 15:00 – Turniej Koszyce Wielkie

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00
środa – godz. 17:00 – 18:30

__________________________________________________________

Żaki – 2008 – trener Bartłomiej Kryczek 

30.01 – godz. 8:00 – 10:00 – Turniej, SP 23
14.02 – godz. 13:00 – 16:00 – Halowa Liga Orlików, Hala Tuchów (Ciężkowianka Ciężkowice, Pogórska Wola, LKS Szynwałd, UKS Pleśna)

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00
środa – godz. 17:00 – 18:30

__________________________________________________________

Skrzaty – 2009 – trener Paweł Kukuś 

30.01 – godz. 10:00 – 11:00 – Turniej, SP 23
? – godz. ? – mecz towarzyski z AP Tarnów

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
sobota – godz. 16:00 – 17:30

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Statystyki

stat4u