Trzy obozy letnie w wakacje

Nieco ponad tydzień temu zakończył się kolejny obóz zimowy organizowany przez UKS Westovia, a już powoli trzeba się zastanawiać nad wyjazdową ofertą obozu sportowego w lecie. Tym razem jednak obozy zostaną podzielone na trzy osobne turnusy. Najstarsza grupa wyjeżdża w podróż nad Morze Bałtyckie, a pozostałe dwa wyjazdy są w Małopolsce i na Podkarpaciu. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, gdyż już wcześniej otrzymywaliśmy zapytania, w jakich terminach odbędą się zgrupowania. Wszystkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną: westovia@westovia.pl.

I turnus

Miejsce:  Żelistrzewo (Pomorskie)
Strona ośrodka:  www.osrodekolimp.pl
Termin turnusu: 02.07 – 09.07 (na miejscu)
do tego należy doliczyć jeszcze czas przejazdu
Kategoria (sugerowana): 2006 i starsi
Ilość uczestników: max. 33
Transport: autokar, w tym ciepły posiłek
Wyżywienie: całodzienne wyżywienie, woda mineralna do bidonów
Treningi: 3x dziennie
* trzy trawiaste boiska do piłki nożnej (jedno pełnowymiarowe, dwa treningowe)
Dodatkowe atrakcje: * codziennie wyjazd na plażę do Pucka
* wycieczka na Hel + fokarium
* wycieczka do Władysławowa
* plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnie)
* staw z wysepką, fontanną i rybami
* mini las
* kamienny zamek z wieża widokową
* boisko do piłki siatkowej
* mini ZOO
Dodatek: czapeczka z daszkiem full cup i medal
Zgłoszenia: do 22 maja
Cena: 1000 zł
Terminy: I rata – do 15 maja, II rata – do 15 czerwca

.

Lista uczestników
1 Kacper Srebro
2 Antoni Klepacki
3 Wiktor Cegliński
4 Dawid Słota
5 Kacper Czarnowski
6 Jakub Marchwica
7 Piotr Półkoszek
8 Sebastian Koza
9 Liliana Koza
10 Krzysztof Osysko
11 Nikodem Świątek
12 Wojciech Wiejacki
13 Dawid Kuczyński
14 Michał Mnich
15 Fabian Jasiak
16 Wiktor Wojtanowski
17 Oskar Bazia
18 Adrian Kochniarczyk
19 Daniel Wójtowicz
20 Szymon Piechnik
21 Jakub Burak
22 Igor Niemczura
23 Gabriela Półkoszek
24 Szymon Rogóż
25 Kacper Oleksy
26 Michał Kurowski
27 Iga Chrząszcz
28 Kacper Mazurek
29 Alex Roczniak
30 Nicolas Roczniak
31 Sandra Kumurek
32 Tomasz Czapnik
33 Łukasz Radzik
34 Michał Radzik
35 Conrad Sterling
36 Oliwier Jadach

.

II turnus

Miejsce: Frysztak (Podkarpacie)
Strona ośrodka: www.gosir.frysztak.pl
Termin turnusu: 13.07 – 19.07
Kategoria (sugerowana): 2008, 2009 i młodsi
Ilość uczestników: max. 20
Transport: autokar
Wyżywienie: całodzienne wyżywienie, woda mineralna do bidonów
Treningi: 2x dziennie i 1x rozruch
* trzy boiska trawiaste
Dodatkowe atrakcje: * otwarte baseny kąpielowe z atrakcjami wodnymi
* piesza wędrówka Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy
* wycieczka
* plac zabaw
* teren rekreacyjny do gier i zabaw
* boisko do siatkówki plażowej
* sala sportowa 22 m x 15 m (w razie niepogody)
Dodatek: czapeczka z daszkiem full cup i medal
Zgłoszenia: do 5 czerwca
Cena: 650 zł
Terminy: I rata – do 15 maja, II rata – do 15 czerwca

.

Lista uczestników
1 Maciej Janicki
2 Hubert Wałach
3 Bartosz Wałach
4 Filip Dychtoń
5 Piotr Srebro
6 Konrad Bielak
7 Filip Jarmuła
8 Maksymilian Marszalik
9 Adrian Solarz
10 Bartosz Kuroś
11 Wojciech Dębowski
12 Filip Gębala
13 Nikodem Malinowski
14 Krzysztof Babiarz
15 Marcin Ramian
16 Natan Rosiak
17 Jakub Drozdowicz
18 Bartosz Senderak
19 Maciej Marek
20 Jan Owsianko
21 Jakub Pelczar

.


III turnus
.

Miejsce: Kościelisko (Małopolska)
Strona ośrodka: www.dwdz.republika.pl
Termin turnusu: 31.07 – 06.08
Kategoria (sugerowana): 2007
Ilość uczestników: max. 20 osób
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiad, deser, kolacja,  woda mineralna do bidonów
Treningi: 2x dziennie, oraz poranny rozruch
* boisko Orlik
Dodatkowe atrakcje: * Chochołowskie Termy
* zwiedzanie Jaskini
* piesza wędrówka
Dodatek: czapeczka z daszkiem full cup i medal
Zgłoszenia: do 5 czerwca
Cena: 650 zł
Terminy: I rata – do 15 maja, II rata – do 15 czerwca

.

Lista uczestników
1 Dawid Kaczmarczyk
2 Maksymilian Jagiełło
3 Aleksander Nowak
4 Marcin Bargiel
5 Szymon Brożek
6 Daniel Ciężadło
7 Kornel Kukliński
8 Samuel Rojek
9 Piotr Maziarka
10 Tomasz Praski
11 Igor Wielgus
12 Szymon Złotnicki
13 Jakub Okas
14 Jakub Zaczkiewicz
15 Filip Rogalski
16 Szymon Bilski
17 Radosław Marynowski

.

Zapraszamy!!!

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Statystyki

stat4u