Turniej mikołajkowy

7 grudnia odbędzie się Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez UKS Westovia i Powiatowe Zrzeszenie LZS. Zawody odbędą się na hali ZSO 4 (SP 23) w Tarnowie, os. Legionów 16, a udział w turnieju jest bezpłatny.Oprócz gospodarzy Westovii Tarnów w rozgrywkach wezmą udział: Iskra Tarnów, Błękitni Tarnów, Metal Tarnów, Football Academy Dąbrowa Tarnowska, LKS Rudka i Ciężkowianka Ciężkowice. Wszystkie grupy naszego klubu i wszyscy zawodnicy będą czynnie brali udział, a w tym celu podzielone zostały drużyny w tych młodszych kategoriach.

SKRZATY (2007 i młodsi):
System: każdy z każdym, czas gry: 1 mecz 8 minut. ilość zawodników: 5 (4+bramkarz), boisko na połowie hali, a bramki z dwóch tyczek w odległości 3 metrów.

Terminarz:
8:30 Westovia A – Iskra
8:30 Westovia B – Westovia C

8:40 Błękitni – FA Dąbrowa T.
8:40 Iskra – Westovia B

8:50 Westovia A – FA Dąbrowa T.
8:50 Błękitni – Westovia C

9:00 Westovia C – FA Dąbrowa T.
9:00 Westovia A – Westovia B

9:10 Iskra – Błękitni
9:10 Westovia A – Westovia C

9:20 Iskra – FA Dąbrowa T.
9:20 Błękitni – Westovia B

9:30 Westovia A – Błękitni
9:30 Westovia B – FA Dąbrowa T.

9:40 Iskra – Westovia C

ŻAKI (2005 i młodsi):
System: dwie grupy, czas gry: 1 mecz 10 minut. ilość zawodników: 6 (5+bramkarz).
Grupy:
1. Westovia A 1. Westovia C
2. Westovia B 2. Westovia D
3. FA Dąbrowa T. 3. Iskra
4. Błękitni 4. Ciężkowianka

Terminarz:
9:50 Westovia A – Westovia B
10:00 FA Dąbrowa T. – Błękitni
10:10 Westovia A – FA Dąbrowa T.
10:20 Westovia B – Błękitni
10:30 Westovia A – Błękitni
10:40 Westovia B – FA Dąbrowa T.
10:50 Westovia C – Iskra
11:00 Westovia D – Ciężkowianka
11:10 Westovia C – Westovia D
11:20 Iskra – Ciężkowianka
11:30 Westovia C – Ciężkowianka
11:40 Westovia D – Iskra

ORLIKI (2003 i młodsi):
System: każdy z każdym, czas gry: 1 mecz 10 minut. ilość zawodników: 6 (5+bramkarz).

Terminarz:
12:00 Westovia – Ciężkowianka
12:12 Iskra – Błękitni
12:24 Westovia – Iskra
12:36 Ciężkowianka – Błękitni
12:48 Westovia – Błękitni
13:00 Ciężkowianka – Iskra

MŁODZIKI (2001 i młodsi):
System: każdy z każdym, czas gry: 1 mecz 10 minut. ilość zawodników: 5 (4+bramkarz).

Terminarz:
13:20 Westovia – Ciężkowianka
13:32 Rudka – Błękitni
13:44 Westovia – Rudka
13:56 Ciężkowianka – Błękitni
14:08 Westovia – Błękitni
14:20 Ciężkowianka – Rudka

TRAMPKARZE (1999 i młodsi):
System: każdy z każdym, czas gry: 1 mecz 10 minut. ilość zawodników: 5 (4+bramkarz).
Terminarz:
14:40 Westovia – Ciężkowianka
14:52 Rudka – Metal
15:04 Westovia – Rudka
15:16 Ciężkowianka – Metal
15:28 Westovia – Metal
15:40 Ciężkowianka – Rudka



Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Statystyki

stat4u

Westovia TV