U-16: Trudna przeprawa z Iskrą

Trudną przeprawę miała drużyna Westovii w spotkaniu z Iskrą.Bardzo wyrównana pierwsza połowa. Akcje w szybkim tempie przenosiły się z jednej bramki pod drugą. Pierwsza bramkę strzeliła Iskra i długo prowadziła,mogła nawet podwyższyć na 2-0, lecz po jednym ze strzałów piłka wylądowała na poprzeczce młodych żabek. Wyrównał ładnym uderzeniem po krótkim rozegraniu autu Hubert Król (zdj). Jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyprowadził Westovię Filip Wójcik. Po przerwie na boisku dominowała już Westovia strzelając kolejne bramki. Najpierw swoją drugą i trzecią w tym meczu strzelił Filip Wójcik, który skompletował hattricka, natomiast na 5-1 podwyższył Patryk Ziaja. Rozluźnienie w szykach obronnych Westovii wykorzystał jeden z zawodników Iskry ustalając wynik na 5-2.

Westovia U-16 – Iskra Tarnów 5-2 (2-1).

Bramki: F.Wójcik-3;H.Król-1P.Ziaja-1.