Udana inauguracja w Mościcach

Na prośbę Unii Tarnów inauguracyjne spotkanie Westovii 2005 w III Lidze Młodzików został rozegrany z kilkudniowym opóźnieniem, więc jako ostatni przystąpili do rywalizacji. Do Mościc drużyna prowadzona przez trenera Roberta Kozioła udała się w słoneczne środowe popołudnie z pozytywnymi nastrojami. Od pierwszych minut zarysowała się przewaga Westovii, ale brak skuteczności i dobra postawa bramkarza Unii spowodowała, że pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Druga połowa zaczęła się od ładnego rajdu prawą stroną Igora Janikowskiego, który kończy akcję strzałem, a piłka trafiła do celu. Dalsza część meczu to kolejne ataki, a po ładnym podaniu Patryka Mleczko, swoją szanse miał Dawid Kuczyński, który wrzuca piłkę w pole karne, a piłka po odbiciu od obrońcy wpada do siatki. Bramka na 3:0 to indywidualny popis Piotra Kupca, który mija 4 zawodników i ładnym strzałem pokonuje bramkarza Unii. Pod koniec meczu na 4:0 podwyższa Dawid Kuczyński, który wykorzystał dobre podanie od Mateusza Grybosia. Wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu szans na skuteczną interwencję.

Unia Tarnów – Westovia Tarnów 0-4 (Igor Janikowski, sam., Piotr Kupiec, Dawid Kuczyński)

Westovia: Jerzy Dusza, Bartosz Kurczab, Kacper Czarnowski, Iga Chrząszcz, Igor Niemczura, Piotr Kupiec, Patryk Mleczko, Mateusz Gryboś, Igor Janikowski, Dawid Kuczyński, Filip Cierpich, Mateusz Zymuła oraz trener Robert Kozioł.