Udany rewanż z Grabówką

Kocik Grabówka to trudny i niewdzięczny rywal, z którym miewamy problemy. W pierwszej rundzie doznaliśmy porażki 0-2 i w dodatku straciliśmy bramkarza Pawła Kasprzyka. Chęć zwycięstwa i rewanżu była zatem oczywista i widoczna od pierwszych minut.  Dość szczęśliwie, aczkolwiek zasłużenie objęliśmy prowadzenie, kiedy to celnym strzałem szczurekWitold Szczurek (zdj) zaskoczył bramkarza rywali. Za chwilę Artur Barszcz popisał się sprytnym strzałem i było 2-0. Grabówka zdołała odpowiedzieć, ale jeszcze przed przerwą skutecznie przedłużony rzut karny wykorzystał Łukasz Chrobak. „Barszczyk” zdobył też czwartą, a powinien również i piątą zdobyć, co zapewne dałoby już spokojne zwycięstwo. Tak się jednak nie stało i to Westovia częściej faulowała, czego efektem były trzy przedłużone rzuty karne! Po jednym z nich różnica się zmniejszyła, a za chwilę padła również bramka kontaktowa. W dwóch pozostałych karnych lepiej w bramce zachował się Tomasz Libera i nie puścił już gola, więc wzięliśmy udany rewanż wygrywając 4-3.

Westovia Okna Pawłowski 4:3 Kocik Grabówka
2x Artur Barszcz, Łukasz Chrobak, Witold Szczurek

Westovia Okna Pawłowski: Tomasz Libera, Marek Nalepka, Witold Szczurek, Filip Wójcik, Daniel Sikorski, Artur Barszcz, Tomasz Barczak, Grzegorz Olesiński i Łukasz Chrobak oraz Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Przemysław Barnaś i Ireneusz Warecki.