W każdym meczu gole

Dla dzieci najważniejsze jest, aby zdobywać jak najwięcej goli, a każdy z nich sprawia, że szczęście widać gołym okiem. Szczególnie ci najmłodsi, czyli przedszkolaki przeżywają każde spotkanie, niczym finałowy mecz Mistrzostw Świata. W rozgrywkach Ligi Skrzatów TOZPN, Westovia wystawiła w rozgrywkach trzy zespoły, a pierwsze zmagania mają już za sobą. W czwartek na hali sportowej w Pleśnej po raz drugi zaprezentowały się dwie ekipy, z czego ci starsi tryskali „doświadczeniem”, a zaprawienie w rozgrywkach było widoczne gołym okiem. Wiele strzelonych goli, z czego każdy zawodnik szukał ładniejszej. Oprócz rutynowych graczy i strzelców, po raz pierwszy w zawodach pojawił się Miłosz Drewko i Bartek Bojdo, a debiuty były okraszone doskonałym występem. 

Zdecydowanie trudniejszą przeprawę mieli o rok młodsi koledzy, bo tu celem było przede wszystkim nabranie doświadczenia ze starszymi i silniejszymi rywalami. Jakub Skowron, Milan Gabiga, Jakub Wawrzon, Hubert Kita i Krystian Kwaśnik po raz pierwszy w życiu zagrali oficjalny mecz. Szczególnie ten ostatni rozegrał doskonałe zawody, zdobywając dwa gole! No właśnie, to jest wielki sukces, że w każdym swoim pojedynku udało się trafiać do bramki przeciwnika, co dało im ogromną satysfakcję, a swój plan turniejowy zrealizowali z nadwyżką! Także Franek Czerwiński i Kajetan Stono cieszyli się ze zdobyczy strzeleckiej, a Eryk Kinzerski stanowił o sile zespołu i jego gole cieszyły całą trybunę.

Westovia 2012: Szymon Szynal, Adam Kubis, Antek Kłęk, Bartek Bojdo, Miłosz Drewko, Franek Ogonowski i Kryspin Mleczko oraz Dariusz Kubis.

Westovia 2013: Czerwiński Franciszek, Gabiga Milan, Kinzerski Eryk, Kita Hubert, Kwaśnik Krystian, Skowron Jakub, Stono Kajetan, Wawrzon Jakub oraz trener Artur Koza.

Galeria Ligi Skrzatów w Pleśnej

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statystyki

stat4u