Wyczerpujący turniej w Skrzyszowie

Gdy pierwszy tydzień ferii dobiegał końca, drużyna Westovii rocznik 2007 uczestniczył w turnieju o puchar Wójta Gminy Skrzyszów. W niedzielę 24 stycznia o godz. 9.00 rozpoczął się pierwszy mecz turnieju z udziałem Westovii i Orlika Dębno. Przez większość spotkania utrzymywała się optyczna przewaga naszej drużyny zwieńczona golem Michała Romanowskiego. Niestety w samej końcówce wdało się w nasze szeregi rozluźnienie i drużyna Orlika zdołała wyrównać. Kolejny mecz rozegraliśmy z Sokołem Borzęcin. Po 50 minutach!! przerwy między meczami nasi chłopcy przystąpili do spotkania z jeszcze większym zaangażowaniem i po licznych akcjach nasi przeciwnicy wyciągali cztery razy piłkę z bramki. W tym spotkaniu błysnął „wszędobylski” Kuba Brajowski, który zdobył 3 bramki, a jedną dołożył Kamil Romanowski. Po wygraniu swojej grupy zagraliśmy w meczu o wejście do pierwszej czwórki turnieju. Mecz był bardzo wyrównany, niestety jeden błąd sędziego i przegraliśmy 0:1 z Unią Tarnów. W meczu o 5 miejsce spotkaliśmy się z Unia II Tarnów i po uprzednim niepowodzeniu ciśnienie trochę „uszło”, przegraliśmy to spotkanie 0:2. Metal Tarnów z trenerem Piotrem Kolbuszem był naszym ostatnim przeciwnikiem w meczu o 7 miejsce turnieju. Nasza drużyna wygrała w stosunku 5:0, gdzie bramki zdobyli: 3x Kamil Romanowski i po jednej Michał Romanowski i Kuba Brajowski, który został wybrany najlepszym zawodnikiem Westovii w tym turnieju. W zasadzie brawa należą sie wszystkim zawodnikom: na bramce Szymon Brożek, obrona: Max Jagiełło, Dawid Kaczmarczyk i Alek Nowak, atak Michał i Kamil Romanowski i Kuba Brajowski.

WIELKIE DZIĘKI CHŁOPAKI I „GŁOWA DO GÓRY”.

Kadrę uzupełnili trenerzy: Marek Nalepka i Dariusz Kaczmarczyk.

Na marginesie: Turniej rocznika 2007 w Skrzyszowie był ciekawym doświadczeniem, lecz był on bardzo wyczerpujący dla młodych zawodników, którzy niemal cały dzień spędzili na hali grając zaledwie kilka spotkań, a odległość czasowa między meczami wynosiła nawet 80 minut.