Wyjazdowe zwycięstwo młodzików 2005

Inauguracyjna porażka rocznika 2005 prowadzonego przez trenera Roberta Kozioła nie była powodem do zadowolenia, choć kadra zespołu była bardzo mocno osłabiona i od pierwszej minuty musieli sobie poradzić grając jednego zawodnika mniej. Szansa na rehabilitację nadeszła trzy dni później, kiedy to na wyjeździe w Mikołajowicach rywalem był miejscowy Dunajec. Pierwsza połowa zaczęła się od ataków Westovii, a pierwszą sytuację miał Szymon Rogóż, który wyszedł sam na sam, ale strzelił delikatnie koło słupka. Goście atakowali dalej, co po ładnej akcji i wrzutce Piotra Tomaszowicza do bramki trafił Wiktor Wojtanowski. Dalsza część meczu była także pod dyktando gości z Tarnowa, a „Witek” znów po ładnym podaniu Szymona trafił na dwa – zero. Gospodarze w pierwszej połowie nie zdołali oddać ani jednego strzału na bramkę, a zasługa to dobra gra defensywy „żabek”. W końcówce pierwszej połowy Wojtanowski po indywidualnej akcji podwyższył na 3:0 i tak zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron mecz zrobił się wyrównany, ale na początku meczu po rzucie różnym „Gałczera” piłka odbija się od zawodnika gospodarzy i na 4:0 wpada bramka samobójcza. Następnie gospodarze zaczęli atakować, lecz dopiero w końcówce po ładnym strzale zdobyli bramkę honorową. W końcówce meczu po rzucie wolnym gości w zamieszaniu pod bramką znów Wojtanowski trafia na 5:1 i tak kończy się całe spotkanie.

Dunajec Mikolajowice – Westovia 1:5 (4x Wiktor Wojtanowski, samobój po zagraniu Piotra Tomaszowicza)

Westovia: Burak Jakub, Niemczura Igor, Gryboś Mateusz, Tomaszowicz Piotr, Wojtanowski Wiktor, Rogóż Szymon, Piechnik Szymon, Kaczak Krzysztof, Świder Jakub, Setlak Wiktor.