Wyrównany pojedynek z pozytywnym wynikiem

Od pierwszego gwizdka sędziego w Nowym Wiśniczu drużyna Zorza/Westovia była aktywna, co szybko zaowocowało dobrymi akcjami do zdobycia bramki. Swoich sytuacji nie wykorzystali jednak Igor Barański, Filip Pinas, Filip Sysło, czy Eryk Kurek. Od samego początku na wyróżnienie zasługuje również Paweł Pasula, który próbował brać ciężar gry i prawa stroną, szybkimi rajdami wprowadzać lub dogrywać piłki do kolegów lepiej ustawionych. W 30 min jest w końcu gol, kiedy to po szybkiej kontrze faulowany zostaje Filip Sysło tuż przy linii końcowej, a dośrodkowanie na długi słupek zamyka Oskar Błoniarczyk i głową kieruje do bramki. Jest to jego debiutancki gol. Do przerwy remis 1-1, kiedy to gospodarze wykorzystują wybicie po rzucie rożnym. Druga połowa zaczęła się od bramki tarnowian, a stało się po daleki uruchomieniu Eryka Kurka, przez Marcina Bargiela. Zawodnik Szreniawy ograł jednak kilu zawodników. po czym obsłużył partnera i znów był remis. Dobre zmiany Bartłomieja Latochy i Wojciecha Wiejackiego dały nam ponowne prowadzenie i ostatecznie wygraną. Ten ostatni, po ładnym strzale uruchomił bramkarza, który pomimo interwencji nie zdołał uratować swojego zespołu.

I Liga Juniorów Młodszych: tabela i wyniki

Szreniawa Nowy Wiśnicz – Zorza/Westovia 3-0
Bramki: Bramki: Filip Błoniarczyk, Eryk Kurek, Wojciech Wiejacki

Westovia: Bargiel, Pasula, Błoniarczyk, Markowicz, Boryczko, Jagiełło, Kurek, Barański, Pawłowski (Marut), Sysło ( Wiejacki), Pinas (Latocha).