Zaczynamy treningi na hali

Nadszedł już czas, że na zewnątrz coraz zimniej, więc wchodzimy trenować na hali sportowej. Poniżej dokładny harmonogram treningów wraz z trenerami prowadzącymi zajęcia.s

Rocznik 2002, 2003:
Hala ZSO 4 – os. Legionów
wtorek – 19:30 – 20:30
czwartek – 19:30 – 20:30

Konrad Fryś – tel. 723-799-655
email: k.frys@westovia.pl

Piotr Kolbusz – tel. 508-329-940
email: p.kolbusz@westovia.pl

Rocznik 2004, 2005:
Hala ZSO 4 – os. Legionów
wtorek – 18:30 – 19:30
czwartek – 18:30 – 19:30

Michał Marzec – tel. 605-677-529
email: m.marzec@westovia.pl

Bartłomiej Klepacki – tel. 501-739-131
email: b.klepacki@westovia.pl

Marcin Jamróg – tel. 607-068-671
email: m.jamrog@westovia.pl

Rocznik 2006:
Hala TOSiR – ul. Krupnicza 8a
poniedziałek 17:00 – 18:00
czwartek 18:00 – 19:30

Paweł Kasprzyk – tel. 500-137-570
email: p.kasprzyk@westovia.pl

Przemysław Barnaś – tel. 606-755-682
email: p.barnas@westovia.pl

Paweł Półkoszek – tel. 600-294-807
email: p.polkoszek@westovia.pl

Rocznik 2007:
Hala TOSiR – ul. Krupnicza 8a
poniedziałek 17:00 – 18:00
środa 17:30 – 19:00

Marek Nalepka – tel. 517-693-236
email: m.nalepka@westovia.pl

Paweł Bargiel – tel. 501-143-787
email: p.bargiel@westovia.pl

Rocznik 2008 i młodsi:
Hala SP 9, ul. M. Dąbrowskiej
wtorek 15:50 – 16:50
czwartek 17:30 – 18:30

Bartłomiej Kryczek – tel. 606-473-453
email: b.kryczek@westovia.pl

Artur Wzorek – tel. 733-007-537
email: a.wzorek@westovia.pl

Maciej Kukuś – tel. 691-111-051
email: m.kukus@westovia.pl

Grzegorz Kukuś – tel. 796-425-912
email: g.kukus@westovia.pl

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Statystyki

stat4u