Informacje i terminarz Memoriału

W niedzielę 27 grudnia odbędzie się I Memoriał im. Sebastiana Hołdy – Turniej rocznika 2005, a w zawodach wystąpi 10 zespołów. Trzy z nich reprezentować będzie gospodarz rozgrywek, Westovia, a 7 pozostałych to zaproszeni goście. Początek turnieju to powitanie wszystkich zespołów o godz. 9:30, a od 10:00 rozpocznie się rywalizacja na hali Jaskółka. Poniżej informacje regulaminowe i terminarz.

  • Termin: 27 grudzień 2015 – niedziela.
  • Miejsce: Hala Jaskółka, ul. Traugutta.
  • System gier: 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 drużyn, a w nich każdy z każdym po 10 minut. Dwa najlepsze z każdej grupy zagrają w półfinale, a później wszyscy zagrają o miejsca.
  • Nagrody: każda drużyna otrzyma medale dla uczestników, trzy najlepsze zespoły otrzymają puchary ufundowane przez rodzinę Sebastiana Hołdy, a także statuetki.
  • Ilość zawodników: 7 + 1 (bramkarz).
  • Czas gry: 1x 10 minut
  • Przepisy: Piłka nr. 4, bramki 2x 5m, pole gry 64 m x 30 m z bocznymi bandami.
    – auty: gdy piłka wypadnie za bandę
    – rzut rożny: gdy piłka minie linię bramkową
    – bramkarz wprowadza dowolnie piłkę do gry
    – odległość zawodników przy stałych fragmentach gry: 5 metrów
  • Pizza i woda mineralna: każda drużyna otrzyma 3x pizza, a pierwsze z nich będą od godziny 11:30, a przed zawodami dostarczona będzie zgrzewka wody mineralnej.
  • Partner turnieju/współorganizator: Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
  • Patronat: www.SportowyTarnow.pl, www.Tarnow.net.pl, radio RDN

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Artur Koza 504-678-026

Grupa „A”
Westovia Czerwona
LUKS Skrzyszów
MOSiR Tuchów
Wierzchosławice
Dunajec Zbylitowska Góra

Grupa „B”
Westovia Czarna
Westovia Biała
Unia Tarnów
Metal Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska

Terminarz:
10:00 A1―A2 Westovia Czerwona ― LUKS Skrzyszów
10:12 A3―A4 MOSiR Tuchów ― Wierzchosławice
10:24 B1―B2 Westovia Czarna ― Westovia Biała
10:36 B3―B4 Unia Tarnów ― Metal Tarnów
10:48 A1―A5 Westovia Czerwona ― Dunajec Zbylitowska Góra
11:00 A2―A3 LUKS Skrzyszów ― MOSiR Tuchów
11:12 B1―B5 Westovia Czarna ― Wolania Wola Rzędzińska
11:24 B2―B3 Westovia Biała ― Unia Tarnów
11:36 A4―A5 Wierzchosławice ― Dunajec Zbylitowska Góra
11:48 A1―A3 Westovia Czerwona ― MOSiR Tuchów
12:00 B4―B5 Metal Tarnów ― Wolania Wola Rzędzińska
12:12 B1―B3 Westovia Czarna ― Unia Tarnów
12:24 A2―A4 LUKS Skrzyszów ― Wierzchosławice
12:36 A3―A5 MOSiR Tuchów ― Dunajec Zbylitowska Góra
12:48 B2―B4 Westovia Biała ― Metal Tarnów
13:00 B3―B5 Unia Tarnów ― Wolania Wola Rzędzińska
13:12 A1―A4 Westovia Czerwona ― Wierzchosławice
13:24 A2―A5 LUKS Skrzyszów ― Dunajec Zbylitowska Góra
13:36 B1―B4 Westovia Czarna ― Metal Tarnów
13:48 B2―B5 Westovia Biała ― Wolania Wola Rzędzińska
14:00 półfinał A
14:12 półfinał B
14:24 o 9 miejsce
14:36 o 7 miejsce
14:48 o 5 miejsce
15:00 o 3 miejsce
15:12 o 1 miejsce
15:30 oficjalne zakończenie turnieju

Godziny spotkań poszczególnych zespołów
Westovia Czerwona 10:00 10:48 11:48 13:12
LUKS Skrzyszów 10:00 11:00 12:24 13:24
MOSiR Tuchów 10:12 11:00 11:48 12:36
Wierzchosławice 10:12 11:36 12:24 13:12
Dunajec Zbylitowska Góra 10:48 11:36 12:36 13:24
Westovia Czarna 10:24 11:12 12:12 13:36
Westovia Biała 10:24 11:24 12:48 13:48
Unia Tarnów 10:36 11:24 12:12 13:00
Metal Tarnów 10:36 12:00 12:48 13:36
Wolania Wola Rzędzińska 11:12 12:00 13:00 13:48

orliki-westovia-ii

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Statystyki

stat4u