Jak dobrze być sąsiadem
Nie po raz pierwszy drużyny Westovii i Iskry Tarnów rozgrywają mecze towarzyskie. Po raz kolejny ze sobą zagrali ze sobą najmłodsi adepci piłkarskiego rzemiosła.
🎙 Trener Bartłomiej Kryczek: „Można powiedzieć, że dobrze jest być sąsiadem, bo z Iskrą rozgrywamy często mecze, a mamy do siebie bardzo blisko. Atmosfera zawsze jest przyjazna, a nasi zawodnicy mogą cieszyć się grą i bramkami.”
🔴⚪⚫ Westovia 2019: Jeremi Dobrowolski, Filip Drozdowicz, Ignacy Legutko, Leonard Ruszel, Borys Soprych, Filip Gaj