Juniorzy podtrzymują passę

Drużyna juniorów w miniony weekend rywalizowała na dwóch „frontach”, a ich dobra passa wciąż trwa. W piątek jako juniorzy starsi zagrali wyjazdowe spotkanie z Iskrą Tarnów i gospodarze szybki wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej części spotkania i należy powiedzieć, że było to sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Po dokonanych korektach, gra Westovii była już lepsza, choć rywale nie zamierzał się cofać i próbował szukać szans a atakach szybkich. Przewaga Westovii stawała się coraz bardziej wyrazista, czego efektem były stwarzane okazje, choć nie bardzo piłka chciała dojść do celu. W końcu jednak udało się przełamać tą niemoc i powracający na „stare śmieci” Maksymilian Madej wykorzystał podanie od Sebastiana Kozy i na 10 minut przed zakończeniem meczu wlał nadzieję w serca zawodników. To poniosło ich dalej do aktywnej gry i cel został osiągnięty, gdy po prostopadłym dograniu w sytuacji 1×1 znalazł się Kacper Srebro i pewnym strzałem doprowadził do wyrównania. Pozostało jeszcze kilka minut na zdobycie decydującego gola, ale ostatecznie nie udało się już zmienić wyniku.

W niedzielę zaś pozostałą grupa zawodników mierzyła się z autsajderem rozgrywek Łęgovią Łęg Tarnowski i żadnej niespodzianki nie było, choć początkowo rywal dzielnie się bronił. Kiedy jednak do ich siatki trafił Filip Rogalski to już gra Westovii nabierała coraz większej pewności siebie, a raz po raz w rolę strzelca zamieniał się Bartłomiej Zieliński. W pierwszej części gry gola zdobył także Wojciech Wiejacki, a najpiękniejszym strzałem popisał się Tomasz Milówka, który zaatakował z głębi pola i strzałem z dystansu nie dał szans bramkarzowi. Po zmianie stron Wiktor Broda, Piotr Półkoszek, Mariusz Pawłowski i Kacper Jurek cieszyli się z goli, a jednego goście sami zdobyli.

Juniorzy Starsi: Iskra Tarnów –  Westovia Tarnów  2-2
Bramka: Maksymilian Madej, Kacper Srebro

Juniorzy Młodsi: Westovia Tarnów – Łęgovia Łęg Tarnowski 13-0
Bramka: 4x Bartłomiej Zieliński, 2x Wiktor Broda, Mariusz Pawłowski, Filip Rogalski, Tomasz Milówka, Wojciech Wiejacki, Piotr Półkoszek, Kacper Jurek, sam.