Sandowiczka – aktywny wypoczynek

Chcąc jak najlepiej wykorzystać możliwość modernizacji boisk sportowych złożyliśmy w ramach edycji Budżet Obywatelski 2016 kolejny projekt pod nazwą „SANDOWICZKA – AKTYWNY WYPOCZYNEK”.

karta do głosowania – pobierz

W tej edycji BO zmieniły się zasady i regulamin, w rezultacie którego projekty obywatelskie zostały podzielone na osiedlowe i ogólnomiejskie. Nasz projekt został zgłoszony i zakwalifikował z kodem 08 się w dwunastce projektów ogólnomiejskich. Oszacowaliśmy koszt modernizacji obiektów znajdujących się na terenach obecnie realizowanego boiska sportowego przy ul. Wojska Polskiego na 700 tysięcy złotych.

W ramach tych prac zostałyby wykonane:

– plenerowa siłownia Fitness i plac zabaw dla dzieci

– modernizację nawierzchni boiska asfaltowego do koszykówki i siatkówki

– modernizację nawierzchni boiska asfaltowego do piłki nożnej i ręcznej

– utworzenie zaplecza z szatniami oraz widowni na aktualnie modernizowanym boisku

Idea zaadoptowania kolejnego projektu wynika z faktu, że chcielibyśmy kompleksowo zrealizować nasze plany. Wcześniej w ramach projektu BO kwota nie mogła przekroczyć 300 tysięcy złotych. To wymusiło m.in. odłożenie planów m.in. ze stworzeniem zaplecza szatni wraz z sanitariami oraz niewielkiej trybuny dla widzów.

Głosowanie trwać będzie w dniach 09 do 18 września 2015. W tej edycji można oddać dwa głosy: jeden na projekt osiedlowy i jeden na projekt ogólnomiejski. W tym roku nasi trenerzy po zajęciach będą rozdawać karty do głosowania. Prosimy o pomoc w zbieraniu głosów.

Chcąc jeszcze bardziej docenić zaangażowanie naszych młodych sportowców przy zbieraniu głosów postanowiliśmy przygotować dla nich specjalny konkurs z nagrodami.

Uczestnikiem konkursu może być każdy zawodnik UKS „WESTOVIA” Tarnów.

Karty prawidłowo wypełnione (uwaga: proszę pamiętać, żeby wpisywać adres zameldowania tj. w dowodzie osobistym) i podpisane będzie można przekazać podczas zajęć treningowych trenerowi, który odnotuje na liście ilość przekazanych głosów.

1. Każdy uczestnik (zawodnik UKS Westovia), który przekaże co najmniej 30 podpisanych głosów otrzyma drobny upominek.
2. Uczestnik konkursu (po spełnieniu wymogu z punktu 1), który zbierze w swojej grupie wiekowej największą ilość głosów otrzyma nagrodę niespodziankę.
3. Dodatkowo trzech najlepszych zbierających spośród wszystkich uczestników konkursu w naszym klubie otrzyma nagrodę specjalną od Prezesa UKS Westovia.

Zebrane głosy wraz z opisem na kopercie lub karteczce imię i nazwisko dziecka
(uczestnika konkursu), ilość przekazywanych głosów prosimy przekazywać w kopertach na ręce trenerów lub bezpośrednio na moje ręce.

Więcej informacji nt. naszego projektu będzie można uzyskać od 08 września 2015 na naszej stronie www.westovia.pl

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszej nowej strony na Facebooku – Obiekty Sportowe Tarnów.

Tam również będą dostępne na bieżąco informacje nt. naszego projektu.

plakat