Turniej wspomnień

futsal memorial

W sobotę został rozegrany w Skrzyszowie turniej memoriałowy im. Andrzeja Kołbasiuka. Atmosfera zawodów miała charakter wspomnień, gdyż wspominano przede wszystkim popularnego „Kabanę”. W rozgrywkach wzięło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. Wśród występujących była także drużyna Westovii, a tu także było co wspominać…

W zespole z żabką na piersi wystąpiło bowiem czterech wychowanków: Kacper Srebro, Antoni Klepacki, Adrian Kochniarczyk i Filip Marszalik. Dodatkowo w zespole trampkarzy przez chwilę trenował również Adrian Stec, więc dobra atmosfera towarzyszyła od początku do końca. Kadrę zespołu uzupełnili: Filip Jaśkiewicz, Dariusz Rajczyk, Dariusz Wardzała i Przemysław Kapek.

Pod względem sportowym też było widać odpowiedni poziom sportowy, a ostatecznie drużyna zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z zespołem … gdzie występował Artur Koza, czyli trener wspomnianych zawodników, jednocześnie prezes klubu i aktualny trener seniorów LUKS Skrzyszów.

Był to turniej, w którym było sporo pozytywnych emocji, ale też trwały rozmowy, które kierowały do utworzenia drużyny seniorów Westovii. Kto wie? 🤔