Tuż za podium na „Zakończenie wakacji”

LUKS Skrzyszów zorganizował serię turniejów w różnych rocznikach na „Zakończenie wakacji”. Tym razem w minioną niedzielę zawody przeznaczone były dla rocznika 2008 i młodszych. Jak zwykle potrzeba czasu, by podopieczni trenera Bartłomieja Kryczka rozegrali się i pierwszy mecz został nieco „przespany”. Na początku meczu strzelamy bramkę na 1:0, ale niestety potem tracimy szybko 3 bramki. Potem doprowadzamy do stanu 2:3 ale już zabrakło czasu żeby dogonić GAP Przecław. W drugim meczu przegrana ze Stalą Mielec, czyli drużyną, która wygrała ten turniej chociaż walka była do ostatniej minuty. W trzecim meczu z Koszycami Wielkimi nastąpiło przebudzenie mocy i drużyna zagrała super mecz. Wojtek Dębowski bardzo dobrze grał w obronie, a nawet strzelił piękną bramkę na 2:0. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Daniel Kogut, który kilka razy pięknie wybronił sytuacje sam na sam. W ataku rządził Konrad Bielak, który strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego. Walkę i ambicję pokazał też Maciej Janicki. Pojedynek z Jadwigą Kraków to mecz walki o każdy centymetr boiska, choć początek meczu nie był dobry, bo w pierwszej minucie tracimy bramkę i musimy gonić wynik. Kondi strzałem z dystansu wyrównuje stan rywalizacji na 1:1 i daję sygnał do walki o 3 punkty. Chwilę później rzut karny dla przeciwnika, ale to nic bo my mamy Daniela, który pięknie broni i daje nadzieję drużynie. I w końcu w ostatniej minucie piękna akcja drużyny zakończona bramką na 2:1, a bohaterem został Leon Kukuś. W półfinale na przeciw stanęła drużyna gospodarzy, ale dobrze grający przeciwnik wygrał ten pojedynek, a nam pozostaje walka o 3 miejsce. Tam czeka już Unia Tarnów, lecz w pierwszych minutach meczu drużyna popełniła kilka błędów i potem ciężko było dogonić rywala. Ostatecznie rywale wygrali to spotkanie, a nam pozostaje czwarta lokata na

Westovia – GAP Przecław 2:4 (Konrad Bielak-2)
Westovia – AP Mielec 0:2
Westovia – Koszyce Wielkie 2:0 (Konrad Bielak-1, Wojtek Dębowski-1)
Westovia – Jadwiga Kraków 2:1 (Konrad Bielak-1, Leon Kukuś-1)