Wyjazdowe zmagania juniorów

Po raz pierwszy w nowym sezonie swój pierwszy ligowy mecz rozegrali juniorzy starsi, którzy przeszli sporą metamorfozę w letniej przerwie. Ze względu na wspólne działania Westovii i Zorzy Zaczarnie obydwa podmioty tworzą wspólny piłkarski projekt z juniorami i seniorami w tle. Osiemnastoosobowa kadra występuje pod wspólną banderą, a niedziela zmusiła zawodników do podziału. Oliwier Piwowarczyk, Sebastian Koza, Adrian Kochniarczyk, Tomasz Milówka, Kacper Srebro i Gerard Głąb rozegrali 90 minut w seniorach i był to ich trzeci ligowy występ.

Pozostała grupa zawodników po raz pierwszy pojawiła się na zielonej murawie, a wyjazdowym spotkaniem z Iskrą Tarnów rozpoczęli zmagania II ligi juniorów starszych. Już pierwsza akcja zakończona skutecznym strzałem przez Maksymiliana Madeja, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie na tym boisku. Później Jakub Burak oraz dwukrotnie Bartłomiej Zieliński podwyższali wynik i do przerwy spokojnie kontrolowali grę. Po zmianie stron Iskra doszła do głosu i zdobyła dwa gole w końcowej fazie gry.

II Liga Juniorów Starszych: tabela i wyniki

Iskra Tarnów – Westovia Tarnów 2-4
bramki: 2x Bartłomiej Zieliński, Maksymilian Madej, Jakub Burak

_________________________________

Z Kolei Juniorzy Młodsi mają słabszy start i mecze wyjazdowe im nie służą. Tym razem mecz w Mszanie Dolnej rozgrywany był w niedzielę, ale to także nie był dobry omen. Gospodarze lepiej weszli w mecz i wykorzystywali wszystkie błędy, gdzie łącznie było ich sześć. Goście odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami, a w obu przypadkach autorem był Szymon Marut.

II Liga Małopolska Juniorów Młodszych: tabela i wyniki

Turbacz Mszana Dolna – Westovia Tarnów 6-2
bramki: 2x Szymon Marut