Awans do fazy finałowej Pucharu Ligi

Westovia II Cerber spadła z pierwszego miejsca w ligowej tabeli III ligi, choć w dalszym ciągu jest jedyną drużyną bez porażki. Remis z Fizjoterapią Remaks był jednak w dniu dobrym rozstrzygnięciem, choć rywale mieli sporo szczęścia. Jedynego gola na miarę remisu zdobył Artur Koza. W I lidze nasi  zawodnicy zaimponowali wynikiem i grą aplikując rywalom z Westa Group aż 8 goli.

puchar_ligi_2014

Była to druga wygrana w ciągu 2 dni, a w niespełna tydzień przyszło tym zespołom rywalizować po raz trzeci. W Pucharze Ligi jednak już nie było żadnych bramek, a dla Westovii była to jedyna strata punktów. W pozostałych meczach rywale musieli uznać wyższość czołowej ekipy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Najgroźniejszym rywalem była Panorama GSM, ale i ona zeszła pokonana po golu Pawła Kukusia. Najlepszym strzelcem Westovii był Damian Wolański, a Marcin Krawczyk jedyną bramkę stracił w ostatnim meczu.

Westovia Okna Pawłowski awansowała w składzie: Marcin Krawczyk, Michał Kubis, Konrad Fryś, Daniel Bielak, Artur Koza, Paweł Kukuś, Damian Wolański, Kamil Kociara oraz Paweł Kasprzyk.