Cenne zwyciestwa w TLF

Jak co tydzień w poniedziałek nasze drużyny rozegrała swoje kolejne spotkanie w Tarnowskiej Lidze Futsalu MPETROL. Tym razem Westovia Okna Pawłowski walcząca w I lidze TLF pokonała studentów PWSZ 3-1. Dwa gole zdobył w tym pojedynku Filip Wójcik, a jedną Tomasz Barczak. W meczu przyjaźni z drużyną Behaton Faster Teamtill rywalizowała Westovia II Cerber w IV lidze. Mobilizacja do tego spotkania była bardzo duża, gdyż każdy z nas wiedział, że jest to można powiedzieć mecz wyjątkowy. Z ekipą Behatonu znamy się bardzo dobrze i był okrzyknięty meczem przyjaźni, lecz na boisku ciężko było zauważyć jakąkolwiek przyjaźń. Mecz był twardy i wyrównany, lecz to nasz zespół zdobył pierwszą bramkę, co dało nam pewność siebie. Po dobrze rozegranym ataku piłkę do siatki wpakował Alan Till (zdj). Behaton próbował wyrównać, mieli kilka dogodnych sytuacji, ale Krzysztof Michałek zachował czyste konto. Później drugą bramkę dołożyliśmy w drugiej połowie za sprawą Rafała Stochmala, co dało nam ostatecznie zwycięstwo w tym pojedynku.

Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Michał Kubis, Filip Wójcik, Tomasz Sanok, Tomasz Barczak, Kamil Kociara i Artur Koza.

Westovia II Cerber : Krzysztof Michałek, Mariusz Żaba, Maciej Wójtowicz, Przemysław Sikorski, Tomasz Wijas, Witold Szczurek, Rafał Stochmal, Grzegorz Kukuś, Alan Till oraz Artur Koza, Mateusz Kaniewski, Paweł Kasprzyk, Przemysław Barnaś.