W minionym tygodniu drużyna Westovii Okna Pawłowski rozpoczęła zmagania w nowej formie rozgrywek letnich, Extraliga.pl. Podobnie jak w poprzednim będzie broniła tytułu mistrzowskiego i w pierwszej kolejce potwierdziła swoje założenia stając się pierwszym liderem. (2006) W piątek zespół Pawła Kasprzyka i Pawła Półkoszka rozegrał spotkanie towarzyskie z Football Academy Dąbrowa Tarnowska i był to rewanż za mecz sprzed dwóch tygodni.

(2005, 2006) Ten sam zespół dzisiaj będzie miał prowadzone badania lekarskie, a dotyczy to także podopiecznych Konrada Frysia z rocznika 2005. W międzyczasie te zespoły zagrają ze sobą spotkanie kontrolne, czekając jednocześnie na wizytę u lekarza.

(2005, 2006) Sparing będzie ostatnim akcentem przed czwartkową (28 kwiecień 0 16:30) drugą rundą Ligi Orlików. Zdecydowanie trudniej mają starsi uczestnicy tych zmagań, ponieważ stoczą pojedynki w bardzo ciężkiej grupie z tarnowskimi zespołami Unii, Tarnovii i Metalu. Ta derbowa kolejka zostanie rozegrana na stadionie Tarnovii. Dwie młodsze ekipy Westovii zagrają w Radłowie z miejscową Radłovią i SP Pawęzów.

(2007, 2008) Tydzień później, bo 5 maja 0 16:30 swoje zmagania mają żaki, a ci drudzy raz z rzędu zagrają ze sobą, lecz tym razem w Wierzchosławicach. Oprócz gospodarzy drugim rywalem będzie Dunajec Zbylitowska Góra.

(2006) Ta sama drużyna będzie rywalem młodzików w II Lidze Młodzików. Nie będzie to mecz jeden z wielu, ponieważ ma on uroczysty charakter. Po raz pierwszy bowiem spotkanie zostanie rozegrane przed własną publicznością na boisku os. Legionów. Uroczyste otwarcie obiektu już było, ale dla naszego klubu jest to podniosła chwila.

(trenerzy) TOZPN informuje, że organizowany jest kurs trenerski UEFA C, a chętni mogą już zgłaszać swój akces, a szczegóły na stronie: www.ozpn.tarnow.pl. Przypomnijmy, że nie tak dawno te szkolenia przeszedł trener Bartłomiej Klepacki.

Mecz towarzyski z FA Dąbrowa Tarnowska – fot. Paweł Półkoszek