Czas na seniorów w LL

Już dziś rozpoczyna się na boisku ze sztuczną nawierzchnią Liga Letnia. W poprzednim sezonie zajęliśmy drugą lokatę, więc teraz będziemy chcieli odzyskać utracone mistrzostwo. Cel jest jasny i nikt od Westovii nie wymaga czegoś innego jak walka o najwyższe cele. W drużynie Westovii do walki asygnowane będą następujące osoby: Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Paweł Żaba, Marek Nalepka, Witold Szczurek, Paweł Kukuś, Artur Barszcz, Bartłomiej Krużel, Krzysztof Derlaga, Przemysław Barnaś, Kamil Pawlak, Konrad Fryś, Tomasz Barczak,  Jakub Niziołek i Paweł Węgrzyn.
Na dzisiejsze spotkanie z Crazy Team o 18:40 na dywanie pokażą się następujący zawodnicy: Paweł Kasprzyk, Konrad Fryś, Bartłomiej Krużel, Marek Nalepka, Tomasz Barczak, Kamil Pawlak i Artur Barszcz.

Jak łatwo zauważyć absolutnie po raz pierwszy w zespole wystąpi Konrad Fryś, do zespołu dołączył również grający już kiedyś w barwach Westovii II Bartłomiej Krużel, a znów wśród „żabek” przywitamy grających gościnnie w Lidze Letniej Kamila Pawlaka i Krzysztofa Derlagę, a do kadry już na stałe powrócił Tomasz Barczak.