Czwarte miejsce po przedostatniej kolejce

W pierwszym meczu z Panoramą GSM wygraliśmy 4-1 i przed rewanżem mieliśmy trzypunktową przewagę. Chcą to utrzymać nie mogliśmy przegrać co najmniej w takich samych rozmiarach. Chcieć to nie zawsze móc i choć z przedłużonego rzutu karnego do siatki na 1-0 trafił Łukasz
kubis Chrobak
 to kolejne minuty nie były już przyjemne. Rywale bowiem zdołali wyprowadzić cztery celne ataki i to oni cieszą się, gdyż na kolejkę przed końcem wyprzedzili nas w tabeli z lepszym bilansem bramkowym. Po raz kolejny w drużynie zagrali młodzieżowcy Michał Kubis (zdj) i Filip Wójcik, a ten ostatni miał kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, lecz znów zabrakło szczęścia lub został nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym, a sędziowie wbrew logice zinterpretowali całkiem inaczej. Błąd sędziego jest o tyle kluczowy, że może on zaważyć na tym, iż Westovia zajmie czwarte, a nie trzecie miejsce w mijającym sezonie.

Westovia Okna Pawłowski 1:4 Panorama GSM
Łukasz Chrobak

Westovia Okna Pawłowski: Łukasz Chrobak, Tomasz Barczak, Daniel Sikorski, Artur Barszcz,Tomasz Libera, Michał Kubis, Filip Wójcik, Konrad Fryś i Artur Koza oraz Paweł Kasprzyk, Przemysław Barnaś i Ireneusz Warecki.