Dobra zabawa ponad wszystko

EURO Pilzno to turniej bardzo dobrze zorganizowany i nie po raz pierwszy Westovia mogła skorzystać z uroków tej organizacji. Tym razem do pobliskiego Pilzna udałą się grupa skrzatów, która wyszła z założenia, że dobra zabawa ponad wszystko. W zawodach padło dużo bramek i pozytywnych emocji, a co najważniejsze całą drużyna atakowała i całą drużyna broniła. Trener Bartłomiej Kryczek nie ustawiał nominalnego obrońcy/bramkarza, lecz zachęcał mocno do odważnych ruchów na boisku, a przełożyło się na 3 wygrane, 3 przegrane i 2 remisy. Strzelcy bramek: Maksiu, Leon, Oliwier, Kuba, Gabryś, Tomek, Lucjan. Tylko Jasiu nie miał szczęścia.

„Myślę że chłopaki strzelili ok. 30 bramek. Kilka naprawdę fajnych piłkarskich akcji. Na duże wyróżnienie zasługuje Maksiu, strzelec 6 bramek i Oliwier 5 bramek. Oprócz strzelonych bramek bardzo dobrze operowali piłką.”– podsumował trener.

Westovia 2015: Jakub Czapkowicz, Gabryś Kolasiński, Tomek Kukuś, Lucjan Zydroń, Jan Kowalski, Maksymilian Witek, Leon Kargul, Oliwier Solak.