Dobra zaprawa przed Mistrzostwami Polski

W sobotę na hali CKZIU odbył się Turniej Mikołajkowo – Charytatywny organizowany przez TKP Gacusie. W tym roku wszystkie wpłaty na rehabilitację 7 – letniej Mai udało się zebrać prawie 500 zł, a fundusze były zarówno z licytacji, jak też z opłat wstępnym drużyn, biorących udział w turnieju. Tych zespołów było osiem, a podzielone zostały na dwie grupy. Był to też ostatni sprawdzian na oldbojów Westovii, którzy przygotowują się do Mistrzostw Polski Oldbojów 40+, które odbędą się w najbliższy weekend w Tarnowie. Zapraszamy więc na halę Akademii Tarnowskiej w sobotę i w niedzielę, a także druga tura rozegra w swoje mecze na hali TOSIR.

Podczas turnieju, drużyna nie najlepiej weszła w zawody, gdyż w pierwszym meczu musiała gonić przeciwnika, ale ostatecznie wygrała swój mecz otwarcia. W drugim meczu też musiała odrabiać dwubramkowe straty, a rzutem na taśmę zdołała doprowadzić do remisu. Ostatni mecz w grupie to wysokie zwycięstwo, co dało udział w finale, gdzie już bez większych przeszkód Westovia wygrała 3-0.

Westovia – Zbylitowska Góra 2-1
Rafał Bryl, Marek Nalepka

Westovia – Kapro Azoty 3-3
Wojciech Gucwa, Rafał Bryl, Piotr Kowalczyk

Westovia – Gacusie 8-0
4x Rafał Bryl, 2x Leszek Janicki, Artur Koza, Piotr Kowalczyk

finał:
Westovia – Topicar 3-0
Marek Nalepka, Artur Koza, Rafał Bryl

Westovia: Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Leszek Wojnarowski, Leszek Janicki, Wojciech Gucwa, Marek Nalepka, Piotr Kowalczyk, Rafał Bryl oraz w roli kierownika Dariusz Majcher.