Drugie miejsce ze starszymi kolegami

Podczas minionych ferii zimowych został rozegrany turniej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w kategorii do lat 14, a nasza drużyna zajęła drugą lokatę. Był to przerywnik w rozgrywkach Młodzieżowej Tarnowskiej Ligi Futsalu U-14, a w niej szanse na powtórzenie tego wyniku były znikome. Okazało się jednak, że w rundzie rewanżowej prowadząca dwójka nie przystąpi do zawodów, więc pojawiła się szansa, choć bezkonkurencyjni okazali się gracze KS Jasna. O drugie miejsce walczyły cztery zespoły, w tym dwa Westovii, czyli drużyny Bartłomieja Klepackiego i Roberta Kozioła. Obydwie pozostawiły po sobie świetne wrażenia i w konfrontacji z o dwa lub trzy lata starszymi kolegami. Można śmiało powiedzieć, że wspólnie stanęli na podium zajmując drugie miejsce, a najważniejsze w tym dniu było nabieranie doświadczenia i kolejne przetarci przed zmaganiami trawiastymi.

Westovia WBK: Szymon Jamróg, Daniel Wójtowicz, Sebastian Koza, Adrian Kochniarczyk, Tomasz Kozicki, Adrian Kużdżał, Kacper Srebro.

Westovia WRK: Dawid Kowalczyk, Mateusz Gryboś, Patryk Mleczko, Iga Chrabąszcz, Igor Niemczura, Jakub Burak, Dawid Kuczyński, Szymon Rogóż, Krzysztof Kaczak, Kacper Czarnowski, Mateusz Gryboś.

Galeria