Dwa dni wymagających zmagań

Za nami bardzo intensywny i wymagający Turniej Smoka w Krakowie. Były to dwa dni zmagań, a w sobotę rozegraliśmy 6 spotkań, każde po 15 min. Drużyny z którymi rywalizowaliśmy to: Orzeł Piaski Wielkie, Iwanowicka Akademia Futbolu, Beniaminek Rzeszów, DJunior Club (Ukraina), FC Kitsamn (Ukraina) oraz Pcimianka Pcim.
Był to jak dotąd najtrudniejszy turniej w przygodzie naszych młodych piłkarzy, bowiem drużyny przeciwne prezentowały nadzwyczaj wysoki poziom umiejętności. Jednak „Żabki” nie przestraszyły się rywali i dzielnie walczyli o każdy centymetr boiska.
Drugi dzień turnieju to kolejne 6 meczów. Tym razem przyszło nam zmierzyć się z drużynami: Nadwiślanka Nowe Brzesko, AP21 Chrzanów, APMT Limanowa, Iwanowicka Akademia Futbolu, Krakus Swoszowice i Akademia Futbolu z Głową.
W tym dniu ogromne emocje towarzyszyły nam w każdym meczu, od pierwszej do ostatniej minuty.
Wszyscy chłopcy zasługują na ogromne brawa. Dali z siebie wszystko, świetnie się przy tym bawiąc.
Skuteczne akcje zarówno strzeleckie, jak i obronne dały nam mnóstwo radości i pozwoliły osiągnąć miejsce na podium w Pucharze Polski.
Była to kolejna ważna lekcja dla nas, a przed nami jeszcze wiele … HEJ HEJ WESTOVIA ! – podsumował trener Konrad Fryś.

Westovia 2016: Eryk Patynowski, Bartek Piórko, Franek Wrazecha, Eman Fryś, Wojtek Olszewski, Fabian Płaksej, Kuba Kuta i Olek Gacoń.