Dwa dni zmagań żaków starszych

Turniej Żaków w Lisiej Górze organizowany przez Stowarzyszenie Pasja Futbolu był okazją do gry dla graczy Westovii. Tym razem trener Bartłomiej Kryczek miał idealną okazję, wyrównany poziom drużyn był super okazją do analizy. Były wygrane i przegrane, a to pozwoliło zarówno pokazać ile jeszcze mamy pracy do wykonania, jak też cieszyć się ze strzelonych goli. Najwięcej bramek zdobył Oskar Galus, a dobrą formę zaprezentował Błażej Haraf i Olek Młynaryk dobrze grał w obronie.

Dzień później odbył się turniej w Dąbrowie Tarnowskiej, a tam najlepszym zawodnikiem drużyny był Gabryś Kolasiński. Na pochwałę zasługuje także Wojtek Zagrodnik, który super prezentował się w obronie, a dobrze też grał Karol Bodzioch. Kilkoma udanymi interwencjami popisał się Seweryn Tambor, a cała drużyna zasługuje na słowa pochwały.

Westovia 2015: Kuba Kolasa, Oskar Galus Julian Markuszewski, Michał Gryboś, Błażej Haraf, Olek Młynaryk – kadra w Lisiej Górze.

Westovia 2015: Seweryn Tambor, Antoni Słowik, Oskar Galus, Wojciech Zagrodnik, Gabryś Kolasiński, Mikołaj Gała, Bartek Budzyński, Karol Bodzioch – kadra w Dąbrowie Tarnowskiej.