Dwa przystanki rocznika 2016

W swojej piłkarskiej przygodzie rocznik 2016 – grupa czerwona, ma już kilka przystanków na drodze. Dwa kolejne były w miniony weekend, a pierwszym z nich był turniej organizowany przez Dunajec Zakliczyn.

Swoje umiejętności testowaliśmy tym razem z drużynami: TS Tuchovia, KS Biała, UKS Pleśna, English Football i Dunajec Zakliczyn. Mecz za meczem, a w każdym z nich wspaniałe piłkarskie emocje. Padło dużo goli, chociaż gdyby skuteczność dziś lekko nie zawodziła, wyniki byłyby hokejowe. Rozgrywanie piłki, celne podania, przegląd pola gry, to wszystko dziś było tak jak powinno.

Gorąca niedziela, nie tylko za sprawą pięknej pogody, ale przede wszystkim emocji i wrażeń, które nam zafundowali nasi młodzi piłkarze na turnieju organizowanym przez MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

Tym razem 9 zawodników miało okazję sprawdzić się w meczach z drużynami: OKS Okocimski Brzesko, FORZA Tarnów, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Baszta Rytwany i KS Rzuchowa.

Wspaniałą grę zespołową, coraz śmielszą grę bark w bark, świetne prowadzenie i odbiór piłki, a także ogromną radość z gry obserwowali dziś trenerzy, rodzice … ale również…sztab szkoleniowy Legii Warszawa.

MVP Westovii Tarnów został świetnie dysponowany Fabian Molecki. Chłopcy swoją niekończąca się energię wykorzystali jeszcze skacząc i robiąc salta na trampolinie… a kalorie uzupełnili kiełbaską z grilla.

Kwietniowe tournee turniejowe zakończone. Kolejne doświadczenie zdobyte. Chwila przerwy na regenerację. Kolejne ważne turnieje przed nami.

Westovia 2016: Wojciech Olszewski, Lucjan Ćwięczek, Gabriel Sokołowski, Eman Fryś, Franek Warzech,a Fabian Płaksej, Kuba Kuta, Fabian Molecki, Antoni Nowak, Julian Skiba, Olek Gacoń, Eryk Patynowski, Bartosz Piórko, Mateusz Smagacz, Sebastian Kloc.