„Dwójka” lepsza od „Jedynki”

Daleki wyjazd do Szczurowej, gdzie w roli gospodarzy wystąpił klub z Rylowej, okazał się być miłą „wędrówką” sportową, dla zawodników powołanych do Westovii II. Westovia I zaliczyła tym razem bardzo nieudany występ, a pozostali chłopcy zagrali mecz towarzyski z młodszymi kolegami.„Dwójka” przegrała tylko z drużyną z Brzeska, a rywale pokonali z dużą przewagą wszystkich swoich przeciwników. Bramka Sebastiana Hołdy zapewniła jak się okazało jedyne zwycięstwo z FC Pawęzów, ponieważ w dwóch pozostałych meczach z Unią Niedomice i Olimpijczykiem Rylovia był bezbramkowy remis. W tych przypadkach zabrakło przede wszystkicm skuteczności, ale na pewno nei można odmówić woli walki i ambicji. Nie dojechałą drużyna z Gnojnika.
Wyniki:
OLIMPIJCZYK RYLOVIA 0-0, FC PAWĘZÓW 1-0, UNIA NIEDOMICE 0-0, BTS BRZESKO 0-5.

Kadra: Gryboś Mateusz, Hołda Sebastian, Firszt Maciej, Kużdżał Adrian, Jamróg Szymon, Siemek Maksymilian, Kozioł Hubert, Niemczura Igor, Topór Bartosz, Marchwica JakubMazur Oskar oraz Marcin Jamróg Marcin Gryboś.

Trudniejsze zadanie miała Westovia I, ale ich forma w tym dniu była po prostu kiepska i z kretesem przegrali wszystkie swoje pojedynki. Jedyną bramkę zdobył Kacper Marszalik w meczu z Wolanią Wola Rzędzińska.
Wyniki: FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA 0-4, TARNOVIA I 0-3, WOLA RZĘDZIŃSKA I 1-4, ZALIPIE (OLESNO) 0-1

Kadra: Klepacki Antoni, Koza Sebastian, Mleczko Patryk, Niewola Leszek, Piwowarczyk Oliwier, Wójtowicz Daniel, Kacper Marszalik, Krzysztof Osysko i Srebro Kacper oraz Michał Marzec, Bartłomiej Klepacki.

Pozostali chłopcy z rocznika 2005 mieli bardzo intenstywny mecz z młodszymi kolegami i musieli się mocno napracować, by … wyrównać. Pierwsze skrzypce grał wprawdzie duet Maksymilian Regiec i Piotr Tomaszowicz, a w bramce dwoił się i troił Kacper Stono, ale to jednak lepsze wrażenie odnieśli młodsi gracze ostatecznie lepiej egzekwując rzuty karne.